"ASLA UNUTMAYACAĞIM!"

Annesi ağır hasta olmasına rağmen derbiye çıkan ve sahanın en başarılı isimlerinden biri olan Tolga, karşılaşma sonrası Fenerbahçe tribünlerine teşekkür etti. 2 sene önce yaşananları da hatırlatan Milli kaleci, bunların hiçbiri unutmayacağını söyledi.

"ASLA UNUTMAYACAĞIM!"

Beşiktaş kalecisi Tolga Zengin için Fenerbahçe derbisi oldukça zor geçti. Annesi ağır hasta olan Tolga, buna rağmen takımı ylnız bırakmayıp maça çıktı. Tolga bunun da ötesinde müthiş bir performans sergiledi ve kalesinde gördüğü 3 gole rağmen, yaptığı kurtarışlarla takımının yıldızlarından biri oldu.
 
Tolga'nın annesinin hastalığına Fenerbahçe tribünleri de duyarsız kalmadı.

Karşılaşma öncesi Tolga Zengin'i tribünlere çağıran ve hasta annesi için "geçmiş olsun" dileğinde bulunan sarı lacivertli taraftarlar, ayrıca bir pankart da açtı.
 
Ancak bu güzel davranışlar karşılaşmanın ikinci yarısında küçük çaplı da olsa gölgelendi. Bir pozisyonunun ardından sakatlık geçiren Tolga yerde kalırken, bu sırada bazı sarı lacivertli taraftarlar, Milli file bekçisinin annesine yönelik küfürlü tezahüratlarda bulundu.
 
TOLGA: "ASLA UNUTMAM"
Maç sonrası ise söz sırası Tolga'daydı. Lig TV'nin canlı yayınında konuşan Tolga Zengin, sözlerine Fenerbahçeli taraftarlara teşekkür ederek başladı. 


Maçtan önce açılan pankart ve kendisini tribüne çağırdıkları için teşekkür eden Tolga, "Acının rengi olmaz, anneler kutsaldır" dedi.
 
Maç içinde edilen küfürlerin çok önemli olmadığını söyleyen Milli file bekçisi, maçtan önce tribünlere çağrılıp geçmiş olsun dileklerinin sunulmasını asla unutmayacağını belirtti.
 
2 sezon önce Trabzonspor'da oynarken Kadıköy'de çıktığı maçı da hatırlatan Tolga Zengin, "O zaman stadın müziği kapatılıp anneme küfredildi. Bunu da unutmam. Aynı şekilde bugünü de unutmayacağım. Allah razı olsun hepsinden" diye konuştu.
 
Tolga sözlerini "Bu vesileyle başta şehit anneleri ve benim annem olmak üzere tüm annelere sevgilerimi sunarım" diye tamamladı.

Güncelleme Tarihi: 01 Aralık 2013, 14:02
YORUM EKLE