Beşiktaş soyunma odası karıştı!

Beşiktaş'ın Portekizli futbolcusu Manuel Fernandes, Sivasspor ile oynanan maçın ardından soyunma odasında Bilic ile tartıştı.

Beşiktaş soyunma odası karıştı!

Beşiktaş'ta kalıp kalmayacağı yılan hikayesine dönen Manuel Fernandes, kötü performansına rağmen ağır sözleşme şartlarıyla siyah beyazlı yönetimi çileden çıkarmıştı. Mayıs ayından bu yana önce yeni mukavele girişimlerini ardından da kaptanlık önerisini reddetti. Beşiktaş yönetimi buna rağmen ısrarla Portekizli futbolcunun sözleşmeye imza atması için girişimlerini sürdürdü.


Fernandes'ten sert sözler

Devre arasına kadar yeni kontrata imza atmadığı taktirde Beşiktaş ile yollarını ayırtması istenecek olan Fernandes, Sivasspor maçıyla bardağı taşırdı. Fenerbahçe maçında da kötü oynayan ancak Sivasspor karşılaşmasında neredeyse sahada olmayan Fernandes, oyundan alınınca sessice dışarı çıktı. Maçtan önceki sinirli ve arkadaşlarıyla ilgisiz olan tavırlarını umursamayan teknik heyet maçtan sonra şoke oldu. Karşılaşmanın bitiş düdüğü ile soyunma odasına giden teknik heyet ve oyuncular Fernandes'ten beklenmedik tepkiler gördü. Önce arkadaşlarıyla tartışan Manuel Fernandes, Bilic'e de maç toplantısında sert çıkıştı.

Arkadaşları sakinleştiremedi

Neden her maç beni oyundan alıyorsun sorusunu Hırvat teknik adamı Atiba sakinleştirmek istese de çare olamadı. Portekizce birkaç küfür eden Manuel Fernandes, soyunma odasını hışımla terk etti. Karşılaşma sonunda da açıklama yapmayan Portekizli futbolcunun böylelikle kredisi de bitti. Hem sözleşme önerislerini kabul etmeyen hem de kötü oynayan Fernandes, takımın kötü sonucunun ardından soyunma odasını karıştıran sözleriyle topun ağzına geldi.

İmza artık imkansız

Tecrübeli orta saha oyuncusu ile asla yeniden masaya oturulmayacağı, menajerine de son şartların iletildiği bu rakamlardan da kesinlikle yukarı çıkılmayacağı iletildi. Ayrıca önümüzdeki hafta yine İstanbul'da oynanacak olan Kasımpaşa karşılaşmasına kadar arkadaşlarından özür dilemezse maça yedek kulübesinde başlayacabileceği bile iddia edildi.

 

 

Güncelleme Tarihi: 10 Aralık 2013, 20:26
YORUM EKLE