FETÖ'cü Hakan Şükür, Fatih Terim’i hedef aldı

Firari FETÖ’cü eski Galatasaraylı futbolcu ve AKP’li Eski Milletvekili Hakan Şükür, bir süredir ABD’deki evinden Youtube’ta spor yorumları yapıyordu.

Şükür son videolarında Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’i hedef aldı.

Şükür, Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın ve Fenerbahçe Emre Belözoğlu ile yaptığı karşılaştırmada Fatih Terim’in 8 yardımcısının olmasını eleştirdi.

Diğer iki teknik direktörün böyle çalışmadığını dile getiren Hakan Şükür, Terim’in yardımcılarını liyakatsiz bir şekilde kamuda önemli görevlere getirilmiş, birden fazla maaş alan bürokratlara benzetti.

Terim'in yardımcıları arasında Şükür'ün UEFA kupasında ve 2000'lerde birlikte oynadığı takım arkadaşı Ümit Davala da bulunuyordu.

Firari FETÖ’cü Hakan Şükür şöyle dedi "Ben Sergen Yalçın yanında bir tek Murat Şahin'i görüyorum. Galatasaray'da 8 tane var. Bu şeyi gibi hani devlet kademelerinde bu mevcut Parti'nin iktidar Partisi'nin herkese makam verip, para verip 4-5 maaş alması gibi. Görevleri ne yok. 8 maaş 6 maaş. Sonra 128 dolar nerede? Sizin paralarınız, bizim hayatımız, bizim takımlarımızın parası bunlar.”

YORUM EKLE
YORUMLAR
Solmaztürk
Solmaztürk - 13 ay Önce

Hain, haysiyetsiz ve daha ağır hakaretleri yolladığım p....
Sen kimsin ki hain olarak Fatih Terime laf ediyorsun. Haysiyetsiz hain kes sesini otur kucaklarında.