Galatasaray'dan Beşiktaş'a 'adalet' yanıtı!

Galatasaray'dan Beşiktaş'a 'adalet' yanıtı geldi.

Galatasaray'dan Beşiktaş'a 'adalet' yanıtı!

Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Rezan Epözdemir, Beşiktaş'ın geçtiğimiz günlerde yaptığı "Adalet herkese lazım!" paylaşımına cevap verdi.

Beşiktaş'ın "Adalet herkese lazım" paylaşımına yanıt veren Rezan Epözdemir:

"Bazı spor kulüplerinin bugün adaleti hatırlaması önemli. Keşke spor kulüpleri bize destek verseydi. Adaleti kendimiz için değil, herkes için istedik" dedi.

"Bizim attığımız gol teknik olarak ofsayt değil." diyen Galatasaray Başkan Yardımcısı Epözdemir, "Beşiktaş zaten iki yıl önce attığı bir tweet ile kuralı anlatmış. Adaletten bahsediliyorsa, bu tespiti de yapmak ve tarihe not düşmek gerekiyor." ifadelerini kullandı.

Epözdemir, "Tahkim Kurulu'nu istifaya davete ettik, üyeleriyle ilgili savcılığa şikayette bulunduk, ahbap-çavuş ilişkileriyle atamalar yapılıyor dedik. Bugün, diğer spor kulüplerinin adaleti hatırlaması önemli. Keşke 4.5 ay önce bize bu konuda destek verselerdi." diye konuştu.

Ne olmuştu?

Hatayspor maçında attığı gol ofsayt gerekçesiyle iptal edilen Beşiktaş, ertesi gün Galatasaray'ın benzer görülen bir pozisyonda attığı golün geçerli sayılması üzerine Twitter hesabından iki ofsayt poziyonunu 'Adalet herkese lazım' metniyle paylaşmıştı.

Güncelleme Tarihi: 02 Kasım 2021, 12:03
YORUM EKLE