Hakan Şükür Galatasaray'ı tehdit etti

FETÖ firarisi eski Galatasaraylı futbolcu Hakan Şükür, 17 Mayıs'ta Galatasaray'ın paylaştığı UEFA Kupası sevinç fotoğraflarının içinde olmaması sonrası, Galatasaray'ı tehdit etti.

banner311
Hakan Şükür Galatasaray'ı  tehdit etti

Hakan Şükür "Bir gün gelecek, büyük gururla aldığımız bu kupanın gerçek hikayesini, ve hangi şartlarda kazanıldığını mutlaka anlatacağım.' diyerek tehdit etti.

Hakan Şükür, UEFA Kupası'nı FETÖ sayesinde Galatasaray’a alındığı imasında bulunarak itirafta bulundu ve “madem beni fotoğraflara koymuyorsunuz” gerçek hikayesini de anlatırım dedi.

Hakan Şükür yaptığı paylaşımda "UEFA Kupasında çok gol atmamın (10 gol) resmimi paylaşmama nedeni olacağını bilsem inanın uğraşmazdım o kadar. Malum rejim ve isim yüzünden de olduğunu zannetmeyin, onlar olmasaydı da öyleydim. Askeri, sivili fark etmiyor yani. Sadece bu dönem işlerine geldi belli bi güruhun.Bir gün gelecek, büyük gururla aldığımız bu kupanın gerçek hikayesini, ve hangi şartlarda kazanıldığını mutlaka anlatacağım. Kupaya uzanan yolda, en çok golü atanın fotoğrafını koyamayan, ismini anamayan korkaklara gelsin. Tarih bir kere yazıldı ve onu da Biz yazdık #17Mayıs'' ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2020, 17:34

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.