İlk adımı Esra Erol attı, destek Fikret Orman’dan geldi

Adana’da amatör kulübün forma krampon ve futbol toplarını çalan gençlere Esra Erol sahip çıktı. Erol, bu gençlerin tüm takım ihtiyaçlarını karşılayacağını açıkladı.

İlk adımı Esra Erol attı, destek Fikret Orman’dan geldi

Adana Yüreğir’de amatör kulüp Kiremithane Spor Kulübü’nün formalarını kramponlarını ve toplarını çalıp, boş arazide top oynarken yakalanan çocuklar gündeme oturdu.

12 çocuğun haberini duyan Esra Erol bu gençlerin tüm takım ihtiyaçlarını karşılayacağını açıkladı.

"BU 12 EVLADI BEN KAZANMA TARAFTARIYIM, ONLARI TOPLUMA KAZANDIRMALIYIZ"

Esra Erol, programında yaptığı açıklamada; çocukların izinsiz forma almasını kesinlikle tasvip etmediğini belirterek, "Yine de bunlar çocuk, futbol heveslerini kırmamak lazım. Maç yapabilmek için bu çocuklar, krampon çalıyorlar, forma çalıyorlar, kaleci eldiveni çalıyorlar, hırsızlık olarak tanımlamayalım bunu. O kulübe ait olan her şeyi kendi maçlarını yapabilmek için izinsiz alıyorlar. Bu habere çok üzüldüm. Sabahtan beri Adana İl Emniyet Müdürlüğü ile görüşmelerimi sürdürüyorum. Bu 12 evladı ben kazanma taraftarıyım, onları topluma kazandırmalıyız. Başka birine ait olan ihtiyaçlarını kimseden izin almadan, almamaları için ben onların tüm takım ihtiyaçlarını karşılayacağım" dedi.

BEŞİKTAŞ KULÜBÜ BAŞKANI FİKRET ORMAN’DAN ÇOCUKLAR İÇİN SÜRPRİZ

Programa telefonla bağlanan Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Adanalı 12 çocuğu İstanbul’a davet ettikleri, forma ihtiyaçlarını karşılayacaklarını söyledi. Orman, futbol tutkunu 12 çocuğun potansiyelini Beşiktaş takım hocalarının izleyeceğini, yetenekli oyuncuların Beşiktaş altyapısına kazandırılacağı sözünü verdi.

Güncelleme Tarihi: 16 Mayıs 2019, 10:58
YORUM EKLE
YORUMLAR
Fahrettin çetin
Fahrettin çetin - 2 hafta Önce

sayın ersa erol hanımefendi buradaki spor kulübü hakkında kanunları çiğnediği için suç duyurusu yapmak durumundayım.. bu spor kulubü futbol sahası yanında AFET YÖNETMENLİĞİNE AYKIRI BİRDE KAÇAK YAPI YAPMAKTADIR.. 2 KATLI BETONERME YAPI TAM OLARAK TAŞKIN VE FEYAZAN SAHASININ içinde olup yapılan bina ise akıntının önüne set oluşacak şekilde yapılmaktadır.. saygılarımla Fahrettin çetin ADANA

SIRADAKİ HABER