Rize'de Fahrettin Koca ve Recep Tayyip Erdoğan krizi

Bugün oynanan Çaykur Rizespor Galatasaray karşılaşmasında, Rizespor taraftar grubu ''Son Kale'' içinde polis, sağlık çalışanı ve Fahrettin Koca'nın bulunduğu bir koreografi hazırladı. Ancak koreografide Recep Tayyip Erdoğan bulunmadığı için koreografi asılmadı.

banner311
Rize'de Fahrettin Koca ve Recep Tayyip Erdoğan krizi

Bugün oynanan Çaykur Rizespor Galatasaray karşılaşmasında, Rizespor taraftar grubu ''Son Kale'' içinde polis, sağlık çalışanı ve  Fahrettin Koca'nın bulunduğu bir koreografi hazırladı. Ancak koreografide Recep Tayyip Erdoğan bulunmadığı için koreografi asılmadı.

"Son Kale Tribün" grubunun açıklaması şöyle: 

"Kamuoyuna duyurulur

Selamun aleyküm değerli Rizesporlular. Bilindiği üzere ülkemize bulaşan korona virüsü ne karşı gerek sağlık bakanlığı gerek emniyet teşkilatı büyük bir mücadele vermektedir. Bizlerde @sonkaletribun olarak destek amaçlı 18 metreye 14 metre büyüklüğünde dev bir kareografi hazırladık fakat gelin görün ki birileri sayın bakan @drfahrettinkoca yerine sayın @rterdogan in resminin olması daha uygun olur sonuçta reisin memleketidir diyerek bizlere bu kareografiyi değiştirmeye çalışanlara tek lafımız şudur biz kimsenin uşağı değiliz stada asamiyorsak Rize meydanında bu kareografiyi asip gerekli tepkiyi en kısa zamanda vereceğiz..ve bunun stadimiza açılmamasını istemeyenlerden derhal açıklama bekliyoruz saygılarımızla @sonkaletribun yönetimi ..."

Güncelleme Tarihi: 15 Haziran 2020, 10:15

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.