Sergen Yalçın "Kazanacak bir oyun oynadığımızı düşünmüyorum"

TEKNOLOJİ Sergen Yalçın: Kazanacak bir oyun oynadığımızı düşünmüyorum Haberler Spor Süper Lig'in 35. haftasında sahasında Ankaragücü ile 2-2 berabere kalarak çok önemli bir 2 puanı kaybeden Beşiktaş'ta teknik direktör Sergen Yalçın, karşılaşma sonrasında yaptığı açıklamada "Kazanacak bir oyun oynadığımızı düşünmüyorum" açıklamasında bulundu.

Sergen Yalçın "Kazanacak bir oyun oynadığımızı düşünmüyorum"

Sergen Yalçın, Ankaragücü karşılaşması sonrasında açıklamalarda bulundu:

"Kendi sahamızda kesin galibiyeti hedefliyorduk ve kazanmak istiyorduk. Bu oyun sadece kağıt üstünde oynanan bir oyun değil, sahada oynanan bir oyun. 2-0'dan sonra takımın verdiği tepki beklenenin çok altında. Bazı oyuncularımızın performansı çok aşağıda. Takımın gol atmasına izin verir bir görüntü sergiledik. Beklentinin altında bir sonuç ama futbolda böyle oyunlar var. Kazanacak bir oyun oynadığımızı düşünmüyorum. Her şeye rağmen rakipten iki oyuncunun kırmızı kart görmesi gerekiyordu, Halis Özkahya pas geçti. Atılması gereken oyuncuyu oyundan çıkarttılar. Oraya çok sığınmak istemiyoruz, arkadaşlar sezon başından beri gerekeni yapıyorlar sahada."

YORUM EKLE


Fatal error: Call to a member function set() on null in /home/habererk/domains/habererk.com/public_html/index.php on line 344