İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun annesi hayatını kaybetti. Soylu'nun annesi bir süredir koronavirüs tedavisi görüyordu.

Bakan Koca açıklamasında, "İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu Beyefendi’nin muhterem anneleri Hakkın rahmetine kavuştu. Merhumeye Allah'tan rahmet, Süleyman Bey kardeşimize ve ailesine sabırlar diliyorum." dedi.

ANKETLER ORTAYA KOYDU: İKTİDARA ASGARİ ÜCRET ZAMMI DA YARAMADI ANKETLER ORTAYA KOYDU: İKTİDARA ASGARİ ÜCRET ZAMMI DA YARAMADI

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun annesi Servet Soylu'nun Ocak ayında koronavirüse yakalandığı, Servet Soylu'nun 1,5 aydır koronavirüs tedavisi gördüğü ve yoğun bakıma alındığı öğrenilmişti.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, 20 Ocak'ta annesi Servet Soylu'nun 45 gündür hastanede olduğunu belirterek, annesi ile birlikte çektirdiği fotoğrafa sosyal medya üzerinden küfürlü hakaret eden kişinin, çıkarıldığı mahkemece adli kontrol şartıyla serbest bırakılmasına "45 gündür anam hastanede. Annemle fotomun altına küfreden alçak mahkemeye çıkıyor ve adli kontrolle serbest. Ne yapmalıyım, Bakan olsam ne yazar. Millet, devlet işleriyle boğuşurken anasının namusuna sahip çıkamamak ne ifade eder. Tweetimle yeniden alınırsa da provokasyon sayacağım." diyerek tepki göstermişti. 

Servet Soylu'nun cenazesinin, yarın Gaziosmanpaşa Merkez Camisi'nde kılınacak öğle namazının ardından Eyüp Sultan Mezarlığına defnedileceği öğrenildi.
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun annesi Servet Soylu, İstanbul'da tedavi gördüğü hastanede kalp yetmezliği nedeniyle yaşamını yitirdi.  Kalp sağlığı sorunları nedeniyle bir süredir özel bir hastanede tedavi gören Servet Soylu, 75 yaşında hayatını kaybetti.  Servet Soylu'nun cenazesinin yarın

Gaziosmanpaşa Merkez Camisi'nde kılınacak öğle namazının ardından Eyüp Sultan Mezarlığına defnedileceği öğrenildi.