Hayat Eve Sığar Android iOS indir! Riskli bölgede misin?

Sağlık Bakanlığı tarafından geliştirilen Hayat Eve Sığar uygulamasını Android ve iOS üzerinden indirerek koronavirüs salgınında riskli bölgede olup olmadığını görebileceksiniz.

banner311
Hayat Eve Sığar Android iOS indir! Riskli bölgede misin?

Sağlık Bakanlığı tarafından Hayat Eve Sığar uygulaması hayata geçirildi. Hayat Eve Sığar koronavirüs uygulaması Android ve IOS üzerinden indirilebilecek.

Dünyayı saran koronavirüs salgınından korunabilmek amacı doğrultusunda çeşitli teknolojiler geliştirilmeye devam ediyor. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, koronavirüs salgını konusunda vatandaşlardan tarafından takip edilmesini kolaylaştıracak bir uygulama hizmete konuldu.

Sağlık Bakanlığı tarafından hizmete konulan Hayat Eve Sığar uygulaması ile vatandaşların riskli bölgede olup olmadığı da belli olacak. Hayat Eve Sığar uygulamasına vatandaşlar And roid ve IOS işletim sistemi üzerinden ulaşabilecek.

Uygulamada harita üzerinden çevrenizdeki eczane, hastane, toplu taşıma, metro istasyonları ve marketlerin konumlarının yanı sıra bulunduğunuz bölgede evde izolasyon, enfekte kişiler ve riskli bölgelerin yoğunluk oranları da görülebilecek.

Hayat Eve Sığar

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.