Vodafone'den koronavirüse #EvdeKal TR farkındalığı

Türkiye'deki iletişim operatörlerinden Vodaofone, koronavirüs salgınından dolayı cep telefonlarının üst kısmında yer alan "Vodafone" yerine “#EvdeKal TR” ibaresini koydu.

banner311
Vodafone'den koronavirüse #EvdeKal TR farkındalığı

Türk Telekom, Turkcell ve Vodafone tarafından abonelere yönelik evde kalın çağrısı yapılırken gelen ilginç bir hamle herkesi şaşırttı. Vodafone şirketi cep telefonlarının üst kısmında yer alan "Vodafone" yerine “#EvdeKal TR” yazarak abonelerine evde kalmanın öneminden bahsetti.

Koronavirüs salgını sonrasında evde kalmanın öneminden bahseden Vodafone ilginç bir hamle ile sosyal medyanın gündeminde yer aldı. Türkiye'deki iletişim operatörlerinden birisi olan Vodaone, abonelerinin telefon ekranlarının üst kısmında yer alan ve hizmet alınan operatörü gösteren kısıma “#EvdeKal TR” ifadesini ekledi.

Vodafone şirketi koronavirüsün yayılmasını önleme adına başlattığı bu kampanya ile büyük bir alkış aldı. Başlatılan sosyal farkındalık kapmayası kapsamında 19 Mart tarihinden itibaren Vodafone ibaresi yerine artık “#EvdeKal TR” ifadesinin olacağı da açıklanmış oldu.

Güncelleme Tarihi: 20 Mart 2020, 16:23

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.