Türkiye Türk televizyonlarındaki seviyeyi bitiren iki kadını konuşuyor. Didem Arslan Yılmaz ve Fulya Öztürk’ün üslupları yoğun eleştiri konusu oldu.

Habererk / Haber Merkezi

Fox TV’de program yapan Fulya Öztürk kendisiyle ilgili eleştirilere cevap verirken, “Ensest ilişkileri konu alıyor” diyerek Didem Arslan Yılmaz’ın sonradan da yayın yasağı gelen “17 yaşındaki Dilek” üzerinden Yılmaz’a göndermede bulunmuştu.

Öztürk, eleştirisinde ve isyanında eleştirinin dozunu kaçırınca hakaretlere yönelmişti.

Didem Arslan Yılmaz da son olarak Fulya Öztürk’e göndermede bulunarak ağır hakaret ettiği iddia edildi.

Didem Arslan Yılmaz’ın, Öztürk’ün yanındakileri kast ederek, “gazeteci değil, köpeksiniz” dediği iddia edildi.

Yılmaz’ın açıklamaları şu şekilde:

TRT'DE LİYAKATSİZ BİR ATAMA DAHA! TRT'DE LİYAKATSİZ BİR ATAMA DAHA!

“HODRİ MEYDAN, YA HERRO YA MERRO”

“Aynısını size iade ediyorum. Siz gazeteci olamazsınız. Siz kumpasçısınız, ahlaksızsınız, vicdansızsınız, namussuzsunuz. Biz burada namusumuzla çalışıyoruz. Ben 30 yıllık gazeteciyim ve gazetecilik etikleri çerçevesinde bu yayınları yapıyorum. RTÜK çerçevesinde bu yayınları yapıyorum. Yanınızda çalışan gazeteciler değil, yanınızda çalışan o köpeklere sahip çıkın lütfen, onlar gazeteci değil çünkü… Ahlaksız, namussuz, vicdansız insanlar onlar. Sen onun kim olduğunu biliyorsun, sana sesleniyorum. Bir daha benim yayınıma gelen konukları arayıp onları rencide edersen seni bu ekranlarda deşifre edeceğim. Elimde kayıtlar var, bunları ekranda göstereceğim. Hodri meydan, ya herro ya merro.”