Aksilik bir türlü yakasını bırakmadı!

Sakarya'da uçuruma düşmemek için hamle yapan sürücüsünün kontrolünden çıkan traktör, devrildi. Traktörün altında kalan sürücü, ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı.
Sakarya'nın Karasu ilçesinde meydana gelen olayda, uçuruma düşmemek için hamle yapan şoför, traktörü uçurumdan kurtardı ancak bu sefer de traktörün altında kaldı.

DEVRİLMESİNE ENGEL OLAMADI

Ortaköy Mahallesi'nde bahçesine doğru traktörü ile seyir halinde olan 60 yaşındaki Salih M. idaresindeki traktör, yokuş aşağı indiği esnada sürücüsünün kontrolünden çıktı. Uçuruma doğru giden traktörü son anda kurtaran sürücü, devrilmesine engel olamadı.

AĞIR YARALI OLARAK HASTANEYE KALDIRILDI

ŞANLIURFA'DA SURİYE BAYRAKLARI AÇTILAR VATANDAŞLAR ÇİLEDEN ÇIKTI! ŞANLIURFA'DA SURİYE BAYRAKLARI AÇTILAR VATANDAŞLAR ÇİLEDEN ÇIKTI!

Devrilen traktörün altında kalan sürücü, olayı görerek bölgeye koşan mahalle sakinlerinin yardımıyla kurtarıldı. İhbar üzerine olay yerine sevk edilen sağlık ekiplerince yapılan ilk müdahale sonrasında yaralı sürücü Salih M., Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırılarak tedavi altına alındı. Jandarma ekipleri kaza ile ilgili inceleme başlattı.