Ulaş-İş Sendikası Genel Başkanı Abdurrahim Barın, Zafer Partisi Genel Merkezi'ni ziyaret ederek Genel Başkan Ümit Özdağ ile görüşme gerçekleştirdi.

İnce’den ‘ortadan kayboldu’ eleştirilerine yanıt İnce’den ‘ortadan kayboldu’ eleştirilerine yanıt

Zafer Partisi Genel Merkezi, Ulaş-İş Sendikası'na ev sahipliği yaptı. Sendika Genel Başkanı Abdurrahim Barın, ziyaret ettiği Genel Merkez'de Zafer Partisi lideri Ümit Özdağ, Genel Başkan Yardımcıları İsmail Türk ve Mustafa Can ile görüştü.

Görüşmeye ilişkin sosyal medya hesabı üzerinden bir fotoğraf yayımlayan Genel Başkan Yardımcısı İsmail Türk, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

"Ulaş İş Sendikası ve Genel Başkanı Abdurrahim Barin bey,Emeğin ve Emekçilerin hakkını hukukunu korumak ve daha iyi hale Zafer partisinin getireceğine inancı gereği destek ziyaretinde bulundu."

Ulaş-İş'in hedefleri neler?

Türkiye Personel ve Öğrenci Servis ve Ulaşım Çalışanları Sendikası, yani Türkiye Ulaş-İş Sendikası. Genel Başkan Barın, Sendika'nın gayesini 'ulaşımla ilgili aksaklıkları ortaya koymak, vatandaşa ucuz hizmet sağlamak, esnafı kanuni haklarını kavuşturmak ve uygulanmayan yasaların uygulanmasını sağlamak' olarak özetliyor.

Barın, kısa süre önce katıldığı bir televizyon programında Ulaş-İş'e dair detaylı bilgi vermişti: