Sevgili okuyucularım. Bu ülkede uzun bir süredir tuzun koktuğunu hepimiz biliyoruz. Ancak bazan bu hoca takımından bazen öyle sözler duyuyoruz ki; insan beynini yakıyor.

Kendisini Hoca zanneden geri zekalı birisi çıkıyor diyor ki; "SAYIN ERDOĞAN'IN GETİRECEĞİ YENİ ANAYASA, KURAN'IN YETERSİZ GELDİĞİ İÇİN KENDİSİNE HZ. CEBRAİL VASITASI İLE VAHİY EDİLMİŞTİR. DESTEKLEMEMİZ GEREKİYOR! DESTEK VERMEYEN KAFİRDİR." diyor. Bu geri zekalı adama ne denilebilir ki? Ancak bu adamı yakalayıp Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'ne yatırmak lazım. Tabii olarak bu kişi yalnız da sayılmaz. Bu ve buna benzer geri zekalı, meczupların sayısı küçümsenmeyecek sayıda ülkemizde kol geziyorlar.

Bu meczupların ortak özellikleri ise "Atatürk" düşmanlığıdır.  Atatürk düşmanlığını hele hiç anlayamıyorum. Ben bir Yunanlının, bir İngiliz’in, bir Fransız’ın, Ermeni veya İsraillinin Atatürk düşmanlığını anlarım. Onların kuyruk acıları var. Ancak bu ülkeyi küllerinden yeniden kuran ve bizlere teslim eden Atatürk'e düşman olanların bu ülkede yaşamalarını anlayamıyorum.

Bazen düşünüyorum. Bizim ülkemizdeki kadar kurucu liderine düşmanlık güden başka ülkeler var mı? Tahmin etmiyorum. Her ne hikmetse bu ülkenin her türlü nimetlerinden faydalanıp, ancak bu ülkenin kurucu lideri Mustafa Kemal Atatürk'e hainlik etmelerini havsalam almıyor.

Bu meczupların sayıları da gün geçtikçe artmaktadır. Bu meczupların yaptığı tahribat yetmiyormuş gibi son yıllarda sayısı ve nitelikleri belli olmayan göçmen konusu ülkemiz için beka sorunu haline gelmiştir. Öyle ki bu düzensiz ve kontrol altında tutulmayan göçmenlerin bir süre sonra ülkemizi bir iç savaşın içine sokacaklarını söylemek kehanet olmasa gerektir.

Şu anda ülkemizin geleceği için en büyük tehlike bu göçmen konusudur. İktidar bilerek konuyu hafife alıyor. Biz Hatay'ı bir plebisit ile almaştık. Yine bir plebisit ile her an kaybedebiliriz. Uzun bir süredir Hatay Belediye Başkanı Lütfü Savaş bu konuyu haykırıyor. Hatay'da Suriyeli nüfuz yerli nüfusu geçmiştir. Önlem alınsın diyor. Ama duyan yok gibi. Sadece Hatay mı? Güneyimizdeki birçok il bu tehlikenin altındadır. Bu konuyu iktidar yanlıları bilerek hafife almaktadırlar. Göstermelik olarak birkaç göçmeni yakaladık diye televizyonlarda teşhir ediyorlar. Halbuki sınırlarımız kevgire dönmüş, elini kolunu sallayarak ülkemize geliyorlar. Suriyelilerin yanında ABD'nin Afganistan'da yetiştirdiği militan gençler Türkiye'ye akın akın gelmektedirler. Gelenler 20 ila 40 yaşları arasındaki gençlerden oluşmaktadır. Aralarında çocuk, kız veya kadınlar bulunmamaktadır. Yetiştirilmiş militan bir kadro Türkiye'ye sürü halinde gelmektedirler. Bizim koyunlar ne zaman uyanacaklar diye merak ediyorum.

Sonumuzu Allah hayır eylesin diye dua etmekten başka yapacak bir şeyimiz kalmadı. NE MUTLU TÜRKÜM VE MÜSLÜMANIM DİYENE VE DİYEBİLENE

hoca-2