Zafer Partisi Genel Başkanı Özdağ, Sivas'ta yaşanan Madımak Oteli faciasının 29. yıldönümünde Türkiye'nin en büyük sorunu olan göçmen sorununa dikkat çekti. Özdağ, "Suriye’de 2 askerimizi yakan zihniyet ile Sivas’ta 33 yurttaşımızı yakan zihniyet aynı selefi zihniyettir" dedi

Her konuşmasında Türkiye'nin en büyük sorunu olduğunu söylediği sığınmacı sorununa ve sığınmacılarla birlikte yaşanması muhtemel tehlikelere dikkat çeken Zafer Prtisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Sivas katliamının 29. yılında sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla sığınmacı sorununa bir kez daha dikkat çekti.

Özdağ, paylaşımında, "Suriye’de 2 askerimizi yakan zihniyet ile Sivas’ta 33 yurttaşımızı yakan zihniyet aynı selefi zihniyettir. Zafer Partisi, 10 milyon sığınmacı ve kaçak üzerinden ülkemizin yeni Sivas, Çorum, Kahramanmaraş, Başbağlar, Ömerlilere sürüklenmesini engellemenin mücadelesini vermektedir" ifadelerine yer verdi.

Yargıtay'dan emekli promosyonunda emsal karar Yargıtay'dan emekli promosyonunda emsal karar

Zafer Partisi Genel Başkan Yardımcısı İsmail Türk de aynı paylaşımı kendi sosyal medya hesabından geniş kitlelere ulaştırdı.