Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, seçim çalışmalarında bulunmak ve bir dizi açılış ve ziyaret için Aydın'a geldi. "Türkiye'ye sahip çıkın. Sevgili gençler, Atatürk size bu ülkeyi, bu Cumhuriyeti gerektiğinde savunmanız için emanet etti ve şimdiyse o gereklilik ortaya çıkmıştır" dedi.

Gençlere seslenen Özdağ "Türkiye'ye sahip çıkın. Sevgili gençler, Atatürk size bu ülkeyi, bu Cumhuriyeti gerektiğinde savunmanız için emanet etti ve şimdiyse o gereklilik ortaya çıkmıştır" dedi.

CHP'li Meclis Üyesi belediyenin skandalını açıklayarak isyan etti CHP'li Meclis Üyesi belediyenin skandalını açıklayarak isyan etti

Partisinin İncirliova İlçe Hizmet Ofisi'nin açılışını yapan Özdağ, burada yaptığı konuşmada, "Türkiye'yi ilçe ilçe dolaşıyoruz. Mersin Çamlıyayla'dan başladık. Bugün buradayız. Buradan da devam ederek ilçe ilçe İzmir’i dolaşacağız. Gittiğimiz her yerde Zafer Partisi'nin Türkiye'de en hızlı yükselen partisi olduğunu memnuniyetle görüyoruz. Zafer Partisi olarak ülkemizin örtülü istilasına karşı direnen tek partiyiz. Zafer Partisi olarak Türk halkının çalınan zenginliklerinin Türk halkına iade edilmesinin mücadelesini veren bir partiyiz. Zor şartlarda ama kararlılıkla mücadelemizi sürdürüyoruz. Partimizin burada da nasıl yükseldiğini ve kucaklandığını bana gösterdi. Bunu memnuniyetle karşıladım" dedi. Özellikle gençlere kendilerine verdikleri destek nedeniyle teşekkür eden Özdağ, "Türkiye'ye sahip çıkın. Sevgili gençler, Atatürk size bu ülkeyi, bu Cumhuriyeti gerektiğinde savunmanız için emanet etti ve şimdiyse o gereklilik ortaya çıkmıştır" diye konuştu. Özdağ, ardından geçtiği Söke ve Kuşadası'nda esnaf ziyaretleri yaparak partililerle bir araya geldi, vatandaşlarla sohbet etti.(DHA)

Editör: Habererk Com