2020'nin Tesettür Modasında Volanlı Etekler

Bir şıklık göstergesi olan volanlı etekler kış aylarında en çok giyilen ve moda olan tesettür giyim ürünüdür.

2020'nin Tesettür Modasında Volanlı Etekler

Hem şık hem de içinde rahat hissedebileceğiniz bir tesettür modası giyim ürünü olması ile kadınların en çok tercih ettiği etek modellerinden biridir. Kış aylarında tesettür giyim ürünleri arasında volanlı etekler çokça görülmektedir. Koyu renkler ve tarçın rengi gibi tonlarda volanlı etekler çok seviliyor.

Oldukça zarif görünüme sahip olan volanlı etekler her kadına ve her tarza yakışan bir etek modelidir. Belden aşağı inen volanların oluşturduğu bu zarif görüntüyü ister spor, ister klasik ister de daha ağır giyim ürünleri ile kombinleyin her tarza uygun kombine çok yakışacaktır.

Bel kısmında kemer bulunan volan etekler olduklarından çok daha şık bir görünüme sahiplerdir. Volanlı eteklerin bel kısmında kemer bulunan modelleri daha çok özel davetlerde giyilen ve farklı kombinler yapılan modellerdir.

Hem gündüz kombini oluşturabileceğiniz hem de akşam kombini oluşturabileceğiniz joker bir parçadır. Volanlı etek modellerinin çok daha farklı şekilleri de bulunuyor. Kış aylarında tesettür giyimin en gözde parçası olan bu volanlı etekler adeta bir prenses gibi hissetmenizi sağlayacaktır.

Küçük Detaylı Volan Etekler

Volan etek modelleri düz ve sade olabildiği gibi belden etek uçlarına kadar inen küçük detaylarla bezenmiş modelleri de bulunuyor. Kemere sahip volanlı tesettür etek modellerinde kemer üzerine işlenen küçük boncuk detayları birçok kadının beğenisini kazanıyor. Ayrıca volanlar arasında ince ince işlemiş olan nakış modelli eteklerde bulunuyor. Nakışlar eteği daha da hareketlendirirken daha şık görünmesini sağlıyor.

Volan Etekler Nasıl Kombinlenir?

Volan etekler çok kolay ve çok çeşitli kombinlerin yapılabileceği bir tesettür giyim ürünüdür. İster sade bir görünüm, ister daha şık ve hareketli bir görünüm volanlı etekler kullanılarak sağlanabilir. Eğer sade görünümlü bir kombin istiyorsanız düz renkli balıkçı yaka bir kazak ile kombin yapabilirsiniz.

Bu kombinin altına giyeceğiniz topuklu çizmeler ile sade fakat şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Siyah renkli deri bir ceket ile bu kombini tamamlayabilirsiniz. Daha gösterişli görünmek istiyorsanız; işlemeli bir volan etek ile saten gömlek kombini yapabilirsiniz. Belinde kuşak bulunan volan etekleri seçmeniz halinde çok daha havalı görünebilirsiniz.

YORUM EKLE