Recep Öztürk'ten Bahçeli Hakkında Şok İddia

12.eylül öncesinin efsane Ülkü Ocak başkanı Recep Öztürk Almanya dan ortaya bomba gibi bir iddia attı.MHP de teşkilat kapatmalarının bir Amerikan projesi olduğunu,dirençsiz,zayıf milliyetçisi olmayan bir Türkiye isteyenler MHP yi zayıflatıyor dedi.Saray endeksli bir siyaset anlayışı ülkücü hareketi temsil edemez. Bu oyunu mutlaka , ama mutlaka bozmak zorundayız !

Recep Öztürk'ten Bahçeli Hakkında Şok İddia

DİRENÇSİZ BİR TÜRKİYE 'YE DOĞRU !

Türklüğün yegâne direnç kaynağı ve emperyalizmin baş düşmanıdır Ülkücüler. Bunun böyle olduğunu oniki eylül öncesi çok iyi gören ABD, kuklaları vasıtasıyla ülke yönetimine el koydurtmuş ve Ülkücü Hareketi topyekûn yok etme yoluna gitmiştir. 
Yaralarını otuz küsür yıldır sarmaya ve toparlanmaya çalışan ülkücü hareketin fedakâr mensuplarına, ele geçirttiği adamları vasıtasıyla , MHP'nin kapılarını tamamen kapattırmıştır .
Yıllar yılı MHP, ülkücülerin değil, emperyalizmin kontrolünde bir siyasî partiden ziyade, bir siyasi organ, bir maşa niteliğinde fonksiyon ve misyon yüklenmiştir. 
Bugün yaşananlar, yılların birikiminin sonucudur.
Artık, ülkücülerin büyük bir ekseriyeti bu korkunç oyunun farkına varmıştır.
Mesele, MHP 'yi işgalcilerin ve iğfalcilerin elinden kurtarma meselesidir. 

Mutlaka başarmak mecburiyetindeyiz. 
Allah korusun, eğer başaramaz isek, Türklüğün direnci kırılmış demektir. Buda, emperyalistlerin ülkemizi her alanda tamamen kontrol altına almış oldukları manasına gelir.
Saray endeksli bir siyaset anlayışı ülkücü hareketi temsil edemez. 
Bu oyunu mutlaka , ama mutlaka bozmak zorundayız !
Bunun da yolu ;
Tek yürek ve tek yumruk olmaktır. ...

Recep Öztürk

Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2020, 14:17
YORUM EKLE