Bayrampaşa MHP'de bire bir markaj var.

Bayrampaşa MHP'de bire bir markaj var.

Bayrampaşa MHP'de bire bir markaj var.

Bayrampaşa 'da bire bir markaj var.

Bayrampaşa MHP ilçe Başkanı Yaşar Kaba insanları yanıltmaya son sürat devam ediyor.

Şahsım Bayrampaşa 'da oturduğu için , Yaşar Kaba'nın Başkan olmaması için büyük mücadele verdim, benim gibi bir sürü arkadaş olmaması için uğraştı.

Geldigimiz nokta nedir ?
Hepimizi şaşırtan bir ilçe Başkanı gece gündüz çalışıyor , evinde oturan ülkücü bırakmadı bütün ülkücüleri ayağa kaldırdığı gibi , kendine karşı olanlar dahil , herkesi ama herkesi şaşırtmaya devam ediyor.

Partiyi merkezi yere taşıdı , partinin prestijini yükseltiyor , Bayrampaşa ilçe bu hızla giderse inanıyorum , oy potansiyelini % 100 artırır kanatindeyim.

Bayrampaşa ilçe teşkilatı bire bir markajla çalışmaktadır , her insana ulaşmak , her bir ferde dokunarak , yıllardır görmediğimiz bir taktikle insanlara ulaşmaya çalışıyor.

Milletimiz zaten sadece bizi tanımak istiyor , milliyetçi hareketi imtihana tabii tutan yok, görmek ve tanımak istiyor.

Cumartesi pazar ama herhafta , bir milletvekili getiriyor milletvekillerini partide geyik sohbetine değil , ev ev dernek dernek gezdirerek halkla MHP milletvekillerinin buluşmasını sağlıyor.

Evet !.
MHP Bayrampaşa 'da kadın kolları Ülkü ocakları hatta ülkücü kuruluşlar hep birlikte Yaşar Kaba 'ya uydular , MHP 'nin gelecegi ile ilgili çalışıyorlar.

Ben çok çalışan emek veren ilçe teşkilatı gördüm , bu kadar hevesle ve şevkle çalışan teşkilata ilk defa şahit oluyorum.

Yapılacak genel seçimlere kadar bu tempo ile giderlerse , Bayrampaşa 'da büyük iz bırakacaklarına inanıyorum, işin güzel tarafıda geçmişe ve şahıslara takılmadan yollarına devam etmeleridir.

Herhafta Bayrampaşa ilçesinin sokaklarında mahallelerinde caddelerinde , MHP ile ilgili mutlaka bir pankart görebiliyoruz.

Tabiki İstanbul 'daki milletvekillerinede teşekkür etmek gerekir, onlarda Yaşar başkana uyup , ev ev gezerek propoganda yapmaktadırlar.

MHP milletvekilleride herhalde kılıfından çıkmış Kılıç gibi, paslanmış kılıçlarını çalıştırmaya başladılar.

İlçe Teşkilatı'nın çalışması güzel , vizyonları yeterli , misyonları asırlık Türk milletini güçlü yapma davası , ne diyebiliriz Allah yardımcıları olsun, Bayrampaşa 'daki bütün ülkücülerin yardımcı olmasını dilerim.

Mehmet Bülent Karataş il Başkanınıda teşekkür etmek gerekir, böyle bir ilçe oluşturduğu için , ben yanılmaya devam edeyim , yeterki MHP 'il veya ilçe başkanları böyle çalışsınlar.

Allah'a emanet olunuz


HABİB YALÇIN

Güncelleme Tarihi: 03 Kasım 2014, 13:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER