Behçet Saatçi'ye AKP'li Desteği

AKP Gençlik Kolları Başkanı DP’li Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı’ya giderek “seçimlerde yanınızdayız” dedi. AKP’li Başkan ile birlikte kanaat önderleri de aynı yolu izledi.

Behçet Saatçi'ye AKP'li Desteği

AKP Gençlik Kolları Başkanı beraberinde kanaat önderleri ve 15 kişilik heyetle birlikte DP’li Belediye Başkanına geldi, “seçimlerde sizi destekliyoruz” dedi. MHP’den istifa ederek Demokrat Parti saflarına geçen Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı’ya AKP’li başkandan destek geldi. Ancak beldedeki kanaat önderlerinden oluşan 15 kişilik heyetin Saatcı çıkarmasının ilginç tarafı AKP Çamköy Gençlik Kolları Başkanı Alim Kumlu’nun da katılımıyla gerçekleşmesiydi. AKP Gençlik Kolları Başkanı ve kanaat önderleri Saatcı’ya Kuran-ı Kerim hediye ettiler.

Behçet Saatcı isminin sevilen ve sayılan bir isim olduğunu dile getiren AKP Çamköy Gençlik Kolları Başkanı Kumlu, önümüzdeki yerel seçimlerde Saatcı’nın yanında olacaklarını söyledi. Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, ziyaretin kendisini çok mutlu ettiğini belirterek, Çamköy’den gelen kanaat önderlerine ve AKP Çamköy Gençlik Kolları Başkanı Alim Kumlu’ya teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 14 Aralık 2013, 15:15
YORUM EKLE