Hayati Hamzaoğlu, Ziyaretlere Başladı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kastamonu Belediye Başkan Adayı Hayati Hamzaoğlu, Kastamonu Üniversitesi Eğitim Fakültesi Akademi Eğlence Gecesi ile Şehit ve Gazi Aileleri Derneği’nin düzenlediği bir programa katıldı.

Hayati Hamzaoğlu, Ziyaretlere Başladı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kastamonu Belediye Başkan Adayı Hayati Hamzaoğlu, Kastamonu Üniversitesi Eğitim Fakültesi Akademi Eğlence Gecesi ile Şehit ve Gazi Aileleri Derneği'nin düzenlediği bir programa katıldı.

Hayati Hamzaoğlu, Kastamonu Üniversitesi Eğitim Fakültesi Akademi Eğlence Gecesinde yaptığı konuşmada, "Belediye olarak bugüne kadar geleceğimiz olan 1 gençlerimizin yanında olunduk. Cenabı hak nasip ettiği taktirde her zaman sizlerin yanında olacağımızdan hiç şüpheniz olmasın" dedi. MHP Kastamonu İl Başkam İlhan Engin ile birlikte yine Şehit ve Gazi Aileleri Derneğinin düzenlediği bir programa katılan Hayati Hamzaoğlu, "Sizler Şehit ve Gazi aileleri olarak siyaset üstü insanlarsınız. Her zaman başımızın tacı oldunuz. Bundan sonrada yanınızda olmaya devam edeceğimizden hiç şüpheniz olmasın" diye konuştu. - Kastamonu

Güncelleme Tarihi: 16 Aralık 2013, 15:41
YORUM EKLE