Kılıçdaroğlu: Gereğini yapacağım!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Milletvekilleri listesinin yüzde seksen beşi ön seçim sonucu oluşacak" dedi. Kılıçdaroğlu, kurultaydan aldığı yetkiyi kullanacağını, kullanamadığı takdirde ise "gereğini yapacağı" nı ifade etti.

banner311
Kılıçdaroğlu: Gereğini yapacağım!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin Eskişehir'de düzenlediği "Geleceği birlikte kuralım" başlıklı toplantıda  partisiyle ilgili mesajlar verdi. Toplantının basına kapalı bölümünde CHP'lilere seslenen Kılıçdaroğlu, "Üyelik yapımız sağlıklı değil. Üyelik yapımızı sağlıklı hale getirmeliyiz. Eş - dost akrabadan oluşan değil, gerçek partiliden oluşan bir üye yapısına gitmeliyiz" dedi.
 

www.gercekgundem.com 'un haberine göre, Kılıçdaroğlu "Partinin yapısını daha güçlü bir hale getireceğiz. Bunun için, atacağımız adımlar için kurultaydan yetki aldım. Kurultaydan aldığım yetkiyi kullanacağım; ya da gereğini yapacağım" ifadesini kullandı.
 
CHP'de "inanç, kimlik ve maddiyat eksenli siyaseti bitireceğini" belirten Kılıçdaroğlu, ön seçim mesajı da verdi. CHP milletvekili aday listesinin yüzde seksen beşinin ön seçim sonucu belirleneceğini söyleyen Kılıçdaroğlu, "Tüm arkadaşlarımız buna göre çalışsın. Hazırlıklarını yapsın" dedi. (Ortadoğu Gaz.)

Güncelleme Tarihi: 17 Kasım 2014, 22:27

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.