Köpekler Güvenlik Görevlisini Öldürdü

Silivri'de bir fabrikada çalışan 24 yaşındaki Samet Çelik isimli genç, 5 Alman kurdunun saldırısı sonrası hayatını kaybetti.

Köpekler Güvenlik Görevlisini Öldürdü

İstanbul Silivri’de yaşayan Samet Çelik (24), 2 ay önce Çatalca Kaleiçi Mahallesi’ndeki bir fabrikada güvenlik görevlisi olarak işe başladı.

5 ALMAN KURDUNUN SALDIRISINA UĞRADI

Önceki gece nöbete giden Çelik, saat 05.00 sıralarında fabrika bahçesinde devriyeye çıktı. Ancak bu sırada her gece saat 24.00’ten itibaren salıverilen fabrikaya ait Alman kurdu cinsi 5 köpek Çelik’e saldırdı. Çelik, diğer güvenlik görevlisi arkadaşından yardım istemeye çalıştı. Ancak arkadaşı sadece köpek seslerini duyup Çelik’in şaka yaptığını zannetti.

 

KALDIRILDIĞI HASTANEDE HAYATINI KAYBETTİ

5 köpeğin saldırdığı Çelik, ağır yaralı halde sürünerek güvenlik kulübesine ulaştı. Arkadaşı tarafından Haseki eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan Çelik, tüm çabalara rağmen kurtarılamadı. 1 yıllık evli olan Çelik’in cenazesi Adli Tıp Kurumu’nda yapılan otopsinin ardından toprağa verilmek üzere Silivri’ye götürüldü. Çelik’in ailesinin avukatı, olayda sorumluluğu bulunanlardan şikâyetçi olacaklarını söyledi.

Güncelleme Tarihi: 28 Ekim 2014, 13:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER