MHP Aliağa adayı Serkan Acar direksiyon başında dert dinliyor

Aliağa Devlet Hastanesi hattında çalışan minibüslerde direksiyona geçen MHP Aliağa Belediye Başkan Adayı Serkan Acar esnafın ve vatandaşların sıkıntılarını, beklentilerini dinledi.

MHP Aliağa adayı Serkan Acar direksiyon başında dert dinliyor

Aliağa Devlet Hastanesi  hattında çalışan minibüslerde direksiyona geçen MHP Aliağa Belediye Başkan Adayı Serkan Acar esnafın ve vatandaşların sıkıntılarını, beklentilerini dinledi.
Sorunlara uzaktan bakarak değil bizzat yaşayarak daha köklü çözümler üretileceğinin altını çizen Acar toplu taşıma sektörü, ilçe trafiği ve vatandaşların sıkıntılarına çözümün MHP ‘nin yerel iktidarında çözüme kavuşacağını söyledi.

Yaptığı çalışmalarla vatandaştan olumlu tepkiler aldığını ifade eden Acar "Bizler vatanın her karış toprağına hizmet sevdasıyla yola çıkmış insanlarız. Aliağa'da her yeri dolaşıp, sıkıntıları da bizzat yaşayarak vatandaşların istekleri doğrultusunda projeler hazırlayıp kalıcı çözümler üretme gayesindeyiz. Lafla değil yapacağımız icraatlarımızla Aliağa'da yaşama yeni bir boyut kazandıracağız. Bu nedenle sorunları yaşayanları dinleyerek tespit ediyoruz.
Bugünde dolmuşçu esnafımızı ziyaret ettik. Biliyorsunuz dolmuşlar gündelik hayatın nabzının attığı yerdir, sektörün paydaşları ile aynı anda dolmuşta sorunları dinliyor, çözüm önerileri hakkında fikirlerini alıyoruz bu sıkıntılara göre de gereken projeleri üretip çözüme kavuşturmak için elimizden gelen tüm çabayı göstereceğimize kimsenin şüphesi olmasın" dedi.

Güncelleme Tarihi: 17 Aralık 2013, 12:08
YORUM EKLE