MHP Bayrampaşa

Yeni İlçe binasının fiziki değişiminin Bayrampaşa’ daki Türk Milliyetçilerine şevk ve moral kattığına şahit olduğunu söyledi. Bayrampaşa İlçe Başkanı Sayın Yaşar Kaba ve Yönetimine güzel çalışma ortamı hazırladığı için teşekkürlerini belirtti.

MHP Bayrampaşa

~~Milliyetçi Hareket Partisi İstanbul İl Başkanı Mehmet Bülent Karataş, son günlerde yaşanan olaylarla ilgili teşkilât ziyaretlerinde bulundu.

Bayrampaşa İlçe teşkilatına ziyarette bulunan Sayın İl Başkanımız; partililerle gündemle ilgili değerlendirmelerde bulundu. Teşkilât mensuplarını sağduyulu davranmaya ve vatandaşlarımızı yaşanan olaylarla ilgili bilgilendirmeye gayret gösterilmesi gerektiğini söyledi.

İl Başkanı; Böyle süreçlerde hislerimizle ve duygularımızla değil aklımız ve mantığımızla hareket etmemiz gerektiğini belirtti. Yeni İlçe binasının fiziki değişiminin Bayrampaşa’ daki Türk Milliyetçilerine şevk ve moral kattığına şahit olduğunu söyledi. Bayrampaşa İlçe Başkanı Sayın Yaşar Kaba ve Yönetimine güzel çalışma ortamı hazırladığı için teşekkürlerini belirtti.

Güncelleme Tarihi: 10 Ekim 2014, 21:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER