MHP Devrekani Belediye Başkan Adayı Halit Ziya Çağlar Açıklaması

MHP Devrekani Belediye Başkan Adayı Halit Ziya Çağlar, Devrekani’nin geleceği için çalışacaklarını belirterek, destek istedi.

MHP Devrekani Belediye Başkan Adayı Halit Ziya Çağlar Açıklaması

MHP Devrekani Belediye Başkan Adayı Halit Ziya Çağlar, Devrekani'nin geleceği için çalışacaklarını belirterek, destek istedi.

Çağlar, 8 Aralık 2013 Pazar günü gerçekleştirilen MHP İstanbul 3. Etap Aday Tanıtım toplantısında Genel Başkan Devlet Bahçeli başta olmak üzere diğer illerin ve ilçelerin Belediye Başkan Adaylarıyla bir araya geldiklerini hatırlatarak, "Sayın Devlet Bahçeli'nin önderliğinde aday tanıtım programlarını gerçekleştirdik" dedi. Çağlar, şöyle konuştu: "Proje ve sosyal çalışmalar aşamasında sona yaklaştık. İnşallah önümüzdeki haftalarda projelerimizi ve çalışmalarımızı ilçe halkıyla da paylaşacağız. İlçemizin sosyal ve ekonomik yapısı göz önüne alınarak çalışmalarımız devam ediyor. Önemli olan vaat vermek değil. Bizler gerçekçi projelerle, Devrekani için çalışıyoruz. Nil nehrinin kenarında bir kuzuyu kurt kapsa hesabı Hz. Ömer'e sorulur, inancını da hep ön planda tutarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. Allah çıktığımız bu yolda bizleri muvaffak eylesin" 

Güncelleme Tarihi: 16 Aralık 2013, 15:23
YORUM EKLE