Mhp Şanlıurfa'dan Kimi Aday Gösterecek!

MHP Şanlıurfa için Kemal Saraçoğluyla görüştüğü söyleniyor....

Mhp Şanlıurfa'dan Kimi Aday Gösterecek!

Uzun yıllar siyasetin içinde olan ve 3 yıl önce Şanlıurfaspor'u PTT 1. Lige taşıyarak adından söz ettiren Kemal Saraçoğlu, MHP'nin adayı olabilir. MHP'nin Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak Kemal Saraçoğlu ile görüştüğü öğrenilirken, Saadet Partisinin  de Şanlıurfa için marka isimleri göstereceği vurgulandı.

Şanlıurfaspor'u 2. Ligden PTT 1. Lige çıktıktan sonra istifaya zorlanan Kemal Saraçoğlu yönetimi bırakmak zorunda kalmıştı.

Geçtiğimiz yıl Bakan Faruk Çelik ve Vali Celalettin Güvenç ile ters düşmesi sonucu Şanlıurfaspor yönetimini bıraktığını ifade ederek Şanlıurfaspor'dan ayrılan Kemal Saraçoğlu için kamuoyunda  "Görevden el çektirildi." yorumlarına neden olmuştu.
Şanlıurfa'da 2. Fakıbaba olarak lanse edilen Kemal Saraçoğlu teklifi kabul ederse Ak Parti Şanlıurfa'da zorlanacağı konuşuluyor.

 

SAADET PARTİSİ GÜÇLÜ ADAY ARIYOR

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan adayı için Saadet Partisi de boş durmuyor. Daha önce 2 dönem Şanlıurfa'da Belediye Başkanlığı yapan Ahmet Bahçıvan ile görüştüğü iddia edilen Saadet Partisi Şanlıurfa'yı almak istiyor. Ak Parti'nin adayının belirlenmesi ve Urfalılardan gelen tepkileri değerlendiren Parti kurmaylarının Şanlıurfa'da Bahçıvan dahil birkaç isimle
görüştüğü aktarıldı.

 

 

Güncelleme Tarihi: 04 Aralık 2013, 13:28
YORUM EKLE