MHP Üyelik Kampanyasına Bismillah Dedi

MHP İSTANBUL il başkanlığının başlattığı 1 milyon üye seferberliği kapsamında başlatılan üye kayıtları her geçen gün katılımlarına bir yenisini ekliyor.Bunlardan biride geçtiğimiz günlerde kapanan MALTEPE HEPAR İLÇE Başkanı ALİ AYHAN YILMAZ oldu ve MHP saflarına KATILDI.

MHP Üyelik Kampanyasına Bismillah Dedi

~~MHP İSTANBUL il başkanlığının başlattığı 1 milyon üye seferberliği kapsamında başlatılan üye kayıtları her geçen gün...

 

MHP İSTANBUL il başkanlığının başlattığı 1 milyon üye seferberliği kapsamında başlatılan üye kayıtları her geçen gün katılımlarına bir yenisini ekliyor.

Bunlardan biride geçtiğimiz günlerde kapanan MALTEPE HEPAR İLÇE  Başkanı ALİ AYHAN YILMAZ oldu ve  MHP saflarına KATILDI.

MHP  İlçe başkanı ile yaklaşık 1 saat yaptığı görüşme neticesinde MHP saflarına katılma kararı aldı. MALTEPE HEPAR İLÇE BAŞKANI ALİ AYHAN YILMAZ: Ülke de son kalan milli kale olan MHP’de siyaset yapmaya karar verdik dedi.

Üyeliği  MHP Maltepe İlçe Başkanı Ömer LEFZAN tarafından yapıldı. Ali Ayhan Yılmaz beyin rozetini hayırlı olsun diyerek bizzat MHP ilçe başkanı Ömer LEFZAN taktı.

İlçe başkanı Ömer LEFZAN Vatanını Milletini seven herkesi MHP saflarında siyaset yapmaya çağırdı.

Güncelleme Tarihi: 07 Eylül 2014, 22:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER