Milliyetçi Hareket Partisi Manisa Şehzadeler Belediyesi Belediye Başkan Aday Adayı Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odası'nı ziyaret etti.

Milliyetçi Hareket Partisi Manisa Şehzadeler Belediyesi Belediye Başkan Aday Adayı Tamer Akkal Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nı ziyaret etti.

Milliyetçi Hareket Partisi Manisa Şehzadeler Belediyesi Belediye Başkan Aday Adayı Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odası'nı ziyaret etti.

Milliyetçi Hareket Partisi Manisa Şehzadeler Belediyesi Belediye Başkan Aday Adayı Manisa Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nı ziyaret etti. Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Bahattin Akyüz ve Manisalı esnaflarla görüşen Tamer Akkal Manisalı esnafın karşılaştığı sorunlardan ve büyükşehir yasasının Manisa’nın geleceği hakkındaki durumundan bahsetti. “Büyükşehir yasasının muhakkak ki iyi ve kötü yanları vardır fakat bizlerin her zaman aklını karıştıran yaşadığımız belirsizliklerdir. İşte bizler bu yüzden büyükşehir yasasının beklemesi gerektiğini söyledik. Bu belirsizlikler bugün Manisalı esnaf gibi tüm Türkiye de esnaflarımızı sıkıntılara sürükledi. İnşallah bu yasa milletimiz için hayırlı olur.” Diyen Milliyetçi Hareket Partisi Manisa Şehzadeler Belediyesi Belediye Başkan Aday Adayı Tamer Akkal sözlerine bugün Manisalı esnafın yaşadığı sıkıntılardan bahsederek devam etti. Kendisinin de esnaf olduğuna dikkat çeken Tamer Akkal “Esnaf oluşumdan dolayı bugün Manisalı esnafımızın yaşadığı sıkıntıları gayet net bir şekilde görebiliyorum ve yaşıyorum. Bu sebeple de esnafımıza her zaman ayrı bir özen gösteriyorum. İnşallah Allah nasip eder de belediye başkanı olursak öncelik vereceğimiz oluşumlardan biri de küçük, orta ve büyük esnaflarımızla beraber Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın da içinde bulunacağı bir platform oluşturarak esnafımızın yaşadığı sorunları düzenli bir şekilde gerçekleştireceğimiz toplantılarla tespit edip çözüm noktasında elimizden geleni yapacağız” dedi 

Güncelleme Tarihi: 29 Kasım 2013, 18:12
YORUM EKLE