MHP Aliağa Başkanı Abdurrahim Aydemir

Vatandaşın dertleri ile dertlenirken Anadoludan Gçm etmiş Ülkücü aileleri ihmal etmeyen onlara iş,aş temininde bulunan MHP İlçe başkanını habererk olarak bizde 2014 yılının MHP Örnek ilçe başkanı seçtik.

MHP Aliağa Başkanı Abdurrahim Aydemir

MHP Aliağa İlçe Başkanı Abdurrahim Aydemir: Çözüm süreci değil, çözülme süreci

MHP Aliağa İlçe Başkanı Abdurrahim Aydemir Hakkari’de şehit edilen 3 asker hakkında yaptığı açıklamada ‘çözüm süreci’ hakkında değerlendirmelerde bulundu. Aydemir, bu sürecin adeta bir bölünme süreci olduğuna dikkat çekerken, “Çözüm süreci değil, çözülme süreci” dedi.
Eda Ebru NANECİ - Bugün yüreklerimize yeni bir ateş daha düştü. Kanlı eller bir kez daha ölüm tezgahını açtı, yeniden kahpe pususunu kurdu. Sözde çözüm sürecinin iki aktöründen birisi olan PKK üç vatan evladına kıydı, üç ananın ciğerini kavurdu. Süreç bozulmasın diyerek duralım mı? Çözüm isimli PKK süreci, analarımızın bağrını delen, Mehmetçiğe, polislere kast eden, masumlara namlu çeviren musibettir, ihanettir. Dökülen kanların, alınan canların, kaybolan umutların sorumlusu olmalıdır” diye konuştu.

Ülkenin yaşadığı sıkıntılı ve karanlık günlerin geçeceğini ifade eden Aydemir şunları söyledi:
“Şehitlerimize Allah’tan rahmet, acılı ailelerine, TSK’ya ve aziz milletime sabır, metanet ve başsağlığı diliyorum. Ne kahredici bir tesadüf ki, jandarma teşkilatı süreç ortaklarının iki ayrı kanaldan hedefine oturmuştur. İnanıyorum ki, bu günler geçecek. Bu karanlık, bu zulüm bitecek. Tekrar başı dik, sözü dinlenen, güçlü ve huzurlu bir ülke olacağız. Ama önce gitmesi gerekenler aramızdan çekilsin, Türkiye’nin önü ve ufku açılsın.”

Güncelleme Tarihi: 19 Ağustos 2017, 15:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER