Zafer Partisi Konya İl Başkanı Salih Ümütkesmez’den önemli açıklamalar geldi.

Zafer Partisi Konya İl Başkanı Salih Ümütkesmez, yazılı bir açıklama yaptı.

Ümütkesmez, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Bizler her şeyden önce Atatürk çizgisinde Türk Milliyetçileriyiz. Ülkemizi demografik ve siyasi anlamda tehdit eden, ekonomik anlamda bir darboğaza sokan ve nihayetinde örtülü bir istila sürecini ifade eden Suriyelilerin ülkemizde kalmasını her kim istiyorsa Türk Milleti'nin ve Türkiye Cumhuriyeti'nin düşmanıdır.

Her kim Suriyelilerin ülkemizde kalmasını istiyorsa Amerika'nın projesi olan BOP'un sempatizanı yani Türk Milletinin düşmanıdır. Her kim ki; Türk milletinin menfaatlerini önceleyen politikalara karşı çıkıyor, bunları ırkçı olarak lanse ediyorsa bilsin ki asıl ırkçılar ve içimizdeki hainler onlardır.

SEDAT PEKER TWEETLERİ TREN VAGONU GİBİ ARKA ARKAYA DİZDİ! DOĞU PERİNÇEK'İ BOMBALADI, AKP'NİN SONUNU AÇIKLADI SEDAT PEKER TWEETLERİ TREN VAGONU GİBİ ARKA ARKAYA DİZDİ! DOĞU PERİNÇEK'İ BOMBALADI, AKP'NİN SONUNU AÇIKLADI

Türk Milleti ve Türk Adaleti vakti geldiğinde onlardan, bunların hesabını soracaktır.

Zafer Partisi olarak; Türk Milleti adına Suriyelileri kendi ülkelerine göndermek amacıyla yürüttüğümüz imza kampanyasına imza atan vatandaşlarımıza doğrudan veya dolaylı itham, tehdit veya baskı kurmaya çalışanların karşısında olacağımızı ilan ediyoruz. Ve yüksek sesle ifade ediyoruz, Zafer Partisi'nin önceliği Türk Milletidir.”