Zafer partisi Trabzon İl Başkanı Aycan Sulak Elbir’den İyi Parti Genel Başkanı Akşener’e efsane gönderme geldi.

Zafer partisi Trabzon İl Başkanı Aycan Sulak Elbir, basın açıklamasında dikkat çeken ifadeler kullandı.

Aycan Sulak Elbir açıklamasında Akşener’e, “Şehidin sofrasındaki bir kuru soğana misafir oluruz da, teröristlerle aynı kahvaltı masalarında bulunmayız” ifadeleriyle gönderme bulundu.

Aycan Sulak Elbir’in basın açıklaması şu şekilde:

“ŞEHİDİN SOFRASINDAKİ BİR KURU SOĞANA MİSAFİR OLURUZ”

“Biz, Erzurum’da Nene Hatun; Kurtuluş Savaşı’nda Halide Edip Adıvar; uçsuz bucaksız semalarda Sabiha Gökçen; Milli Mücadele’de Kara Fatma’yız. Tarihin bize yüklemiş olduğu misyonu şimdiye kadar nasıl taşıdıysak bundan sonra da aynı azim ve kararlılıkla taşıyacağımızdan Aziz Türk Milleti emin olsun.

Şehidin sofrasındaki bir kuru soğana misafir oluruz da, teröristlerle aynı kahvaltı masalarında bulunmayız.”

“BİZİM DAVAMIZ YÜCE TÜRK MİLLETİ’NİN DAVASIDIR”

İTALYA BAŞBAKANI: "ERDOĞAN'A TELKİNDE BULUNDUM" İTALYA BAŞBAKANI: "ERDOĞAN'A TELKİNDE BULUNDUM"

“Karadeniz’in hırçın ve engin suları misali taşarcasına varlık göstermeye geliyoruz. Bizim mücadelemiz esnaf Ahmet amcanın emeği, emekli Nezihe teyzenin duası, öğrenci Kardelen’in masumiyeti uğrunadır. Bizim davamız Yüce Türk Milleti’nin davasıdır.

Altımızdaki vatan toprağı atalarımızın emanetidir. Bu toprakta yaşama erinci de dün şehit verenlere, yarın gözünü kırpmadan ileri atılabilecek olanlara aittir. Atatürk Cumhuriyeti’nin şerefli evlatlarına selam olsun.

Sözlerime son vermeden önce belirtmek isterim ki, hiçbir şey sandıkları gibi olmayacak çünkü biz zafere inananlar olarak yola çıktık, geliyoruz…”