Dünyanın en çok tercih edilen spor markalarından biri olan Adidas, tüm ürünleri ile Sportive'deki yerini aldı! Sizlerde Adidas spor ayakkabı tercihlerinizi artık Sportive kalitesinden ve güvencesinden yararlanarak yapabilirsiniz.

Kadıköy'de Konforlu ve Şık Konaklama Kadıköy'de Konforlu ve Şık Konaklama

Konforlu Adidas Spor Ayakkabı Seçenekleri

Spor ayakkabı denildiğinde akla gelen ilk markalardan biri olan Adidas aynı zamanda dünya genelinde en çok tercih edilen markalar arasında da ilk sıralarda yer alır. Farklı spor aktivitelerinde kullanım sağlanabilmesi adına özel üretimler gerçekleştiren marka, kişilerin bu aktivitelerinde daha verimli olmasını sağlar. Bunun yanı sıra tercih edilecek olan Adidas ayakkabı modelleri, ayak sağlığının korunmasına da katkı sunar.

Koşu, basketbol, futbol, antrenman ya da outdoor alanlarında kullanılmak üzere farklı bir çok ürüne ev sahipliği yapan marka, kadın ve erkeklerin ayak anatomilerini göz önüne alarak üretimlerini gerçekleştirir. Adidas erkek ayakkabı seçenekleri arasında yer alan modeller, kişilerin günlük kullanımlarına uygun olabildiği gibi özel alanlara da hitap eder. Bu modeller arasında en çok rağbet gören seçenek ise Adidas krampon modelidir. Yumuşak, ıslak, çim, sert ya da suni zemin özelliklerine uyum sağlayabilen bu modeller hem kadınlar hem de erkekler için farklı modellere sahip. Taraklı ayak yapıları için geniş parmak hareket alanı sunan bu modeller, ince ayak yapıları için de dar bir alan sunar. Aynı zamanda kauçuk dış taban özelliğine de sahip olan bu ürünler, futbol karşılaşmalarında daha atak hareketlerin yapılmasına da imkan sunar.

Adidas Ürünleri ile Ayak Sağlığınızı Koruyun

Adidas spor ayakkabı modelleri arasında kullanım sağlanacak alana özel üretilen taban seçenekleri yer alır. Koşu için tercih edilecek olan modellerde yer alan tabanlar, özel yastıklama tasarımına sahiptir. Bu sayede kişilerin ayak ve bilek kısımları desteklenir ve zemin kaynaklı sakatlanma oranları da en aza indirgenmiş olur. Taban özelliklerinin yanı sıra modellerde tercih edilen bağcık sistemleri de ayakkabıların ayakları en iyi şekilde kavramasına imkan sunar. Bu özellik ise kişilerin özgürce hareket edebilmesine olanak sağlar. Bağcıklı tasarımları yerine kişiler, cırtlı tasarımlara sahip modelleri de tercih edebilir. Cırtlı tasarımlara sahip modeller, ayakkabıların daha pratik bir şekilde giyilip çıkartılmasına müsaade eder.

Nefes alabilen kumaş özelliklerine sahip olan modeller ile ayaklarda alerjik reaksiyonların ya da farklı cilt sorunlarının meydana gelmesi engellenir. Yastıklama özelliğine sahip olan modeller, ayakkabının zemine çarpması ile vücuda yüklenen gerilimin azalmasını sağlar. Bu sayede kişiler, özellikle koşu antrenmanlarında daha iyi bir performans sergileyebilir. Tercihler yapılırken sahip olunan ayak yapısının ve taban özelliklerinin göz önüne alınması gerekir. Aynı zamanda ürünlerin kullanım sağlanacağı alanda bu aşamada göz önüne alınmalıdır. Outdoor aktivitelerde tercih edilecek olan modellerin arazi koşullarına uygun bir taban özelliğine sahip olması gerekir. Aynı zamanda bu ürünlerin yağışlı havalardan da etkilenmiyor olması dikkate alınacak kriterler arasında yer alır.

Adidas Spor Ayakkabı Modelleri ve Fiyatları

Adidas spor ayakkabı modellerinin sahip olduğu fiyatlar, ayakkabıların özelliklerine göre değişiklik gösterir. Ürünlerin su geçirmezlik özelliği bu aşamada en etkili olan faktörlerin başında yer alır. Adidas Terrex modeli ise hem özellik hem de fiyat bakımından diğer modellerden ayrılır. Outdoor kullanımları için özel olarak üretilen bu model, Gore-Tex Continental teknolojisine sahiptir. Su geçirmezlik özelliğine sahip olan bu model aynı zamanda kişilerin yere daha dengeli bir şekilde basabilmesini ve daha hızlı hareket edebilmesine de imkan sunar.

Adidas Predator modeli yine markanın öne çıkan tasarımları arasında yer alır. Halı saha kullanımları için hem kadın hem de erkekler tarafından tercih edilen bu model kişilere hareketleri sırasında bilek desteği sağlar. Bağcıklı tasarıma sahip olan Adidas spor ayakkabı modeli, ayakkabının heyecanlı karşılaşmalar sırasında ayağı en iyi şekilde kavramasına da olanak sunar. Farklı kullanım alanları ile oldukça geniş bir ürün skalasına sahip olan Adidas spor ayakkabı modellerini siz de hemen Sportive ayrıcalığı ve kalitesi ile satın alabilirsiniz!

Editör: İsmail Türk