Müge Anlı ile Tatlı Sert programında DJ Gezgin olarak tanınan Mehmet Karahan cinayeti bir kez daha gündeme taşındı.

Müge Anlı'ya Almanya'dan bağlanan Gaye isimli bir izleyici Fatma Karadağ ile yaşadığı bir anısını şu sözlerle aktardı:

"Hastanenin bahçesinde hacdan konuşuyorduk. Annem umreye gitmekten bahsetti. Ben de 'Babamdan sonra hayırlısı olsun, babam iyileşsin gidersiniz' dedim. Fatma Hanım kulak misafiri oldu. Yanımıza yanaştı. 'Benim kocamın çok büyük bir tur şirketi var. Biz umreye Hacca insan götürüyoruz. Diğer şirketlerden yüzde 50 daha ucuza geliyor.' dedi. Ben şaşırdım. Bunların fix fiyatları olduğunu biliyorum, sorgulayınca 'yok yok biz yapıyoruz' dedi."

"HEM SEVAP KAZANIYORUZ HEM DUA ALIYORUZ"

Ekran başındaki izleyici Fatma Karadağ'a ilişkin yaptığı açıklamayı şöyle sürdürdü:

"Bunu neden yaptıklarını sorduğumda 'Hem sevap kazanıyoruz hem dua alıyoruz. Ben de her seferinde onlarla birlikte gidiyorum. Kocam çok zengin' dedi. Annemin dikkatini çekmiş ama Fatma Hanım o zaman daha zayıftı. Biz de arayıp söylemek istedik."

Müge Anlı'nın teşekkür etmesi üzerine DJ Gezgin lakaplı Mehmet Gezgin'in ablası Fatma Karadağ kendini şu sözlerle savundu:

"Ben Celal Bayar Hastanesi'nde yattım ama bahçeye hiç inmedim, asla! Kamera görüntülerini inceleyebilirler ama psikyatride yattığımda bahçeye indim."

Müge Anlı'nın "Hastanenin bahçesine indiğin zaman da olmuş yani" demesi üzerine Fatma Karadağ, "Hasta bakıcılar ve doktor vardı yanımızda, onlar hep yanımızdaydı" ifadelerini kullandı.

MÜGE ANLI'DAN FATMA KARADAĞ'A ÇAPICI SORU: "HATIRLIYOR MUSUN BU UMRE MESELESİNİ?"

Fatma Karadağ, ekran başındaki izleyicinin Umre iddiasına ilişkin soru soran Müge Anlı'ya şu yanıtı verdi:

"Aşağıda bir şey konuşmadım. Ben hastane bahçesinde kimseyle konuşmadım."

Stüdyoda bulunan Rukiye Hanım "Fatma Hanım benim kayınvalidemin yeğenini aramış" deyince stüdyo bir anda karıştı.

"ZENGİN ADAMLA ARAMIZI YAPACAKMIŞ"

Sevgi Hanım kızın kendisini aradığını şu sözlerle anlattı:

"Kız, 'Senin dünür beni aradı' dedi. Nedenini sordum, 'Zengin adam varmış hala, bana yapacakmış. Bana gel diyor' yanıtını verdi. 'Onıu engelliyorsun, bir daha da konuşmuyorsun' diyerek yeğenimi uyardım, 'hala tamam' dedi."

"MİLLETE KOCA BULMAYA MI ÇIKTIN?"

Sevgi Hanım, "Millete koca bulmaya mı çıktın? Ona koca buluyorsun, buna koca buluyorsun." diyerek Fatma Karadağ'a isyan etti. Karadağ, Sevgi Hanım'ı yalanladı. Sevgi Hanım bunun üzerine sert konuştu:

"O yalan, bu yalan. Kalkarsam senin ümüğünü sıkarım bak! Yalan deme. O yalan söylemez. Sen öyle bir terbiyesizsin."