Ankara Büyükşehir Bürokratından rantçılara tokat gibi cevap geldi.

Mansur Yavaş ve yönetiminin belediye seçimlerini kazandığı günden bu güne kadar hep birlikte tek bir ağızdan çıkan "Mansur Yavaş 2.5 Yılda Ne Yaptı ? " Sorusuna Ankara Büyükşehir Belediyesi Bürokratı Alparslan Yılmaz'dan cevap gecikmedi. 

Mansur Yavaş 2.5 Yılda Ne Yaptı ? Sorusunu yönelten eski yöneticileri ve trollerini hedef göstererek çıkış yapan Yılmaz Twitter üzerinden yaptığı paylaşımla cevap vermekten çekinmedi. 

Yılmaz'ın imar rantçılarını ve belediyeyi rant kapısı olarak görenleri hedef alarak yaptığı paylaşım şu şekilde:

"Mansur Yavaş 2,5 yılda ne yaptı? Ankara’da 2,5 yıldır imar rantı yok, Bu şu demek taşa betona geçit yok, Bir gecede servetine servet katmak yok."

ESNAFTAN HÜKUMETE SİTEM: KIZIMI FOX TV İZLİYORUM DİYE İŞTEN ATTILAR! ESNAFTAN HÜKUMETE SİTEM: KIZIMI FOX TV İZLİYORUM DİYE İŞTEN ATTILAR!

Bu paylaşımla bir çok vatandaştan destek mesajları alan Alparslan Yılmaz "Söz verdiğimiz gibi Ankara'yı rant kapısı olarak görenlere geçit vermeyeceğiz, doğrunun ve mazlumun her zaman yanında olacak zalimin karşısında dimdik çelik gibi duracağız. Ankara ve Ankaralı hemşehrilerimize sözümüz söz hiç kimsenin hakkını kimseye yedirmeyeceğiz." diyerek destek mesajlarına cevap verdi.