Bisikleti şov yaparak çaldılar

Düzce’de 11 yaşındaki bir çocuğun bisikletini çalan 3 kişi, çaldıkları bisikletle akrobatik hareketler yaparak ortadan kayboldu.

Düzce’de 11 yaşındaki bir çocuğun bisikletini çalan 3 kişi, çaldıkları bisikletle akrobatik hareketler yaparak ortadan kayboldu.

Düzce’de Alemdar sokakta oturan 11 yaşındaki Yunus Emre Kılıç, evin önüne bıraktığı bisikleti, öğlen saatlerinde kimliği belirsiz üç kişi tarafından çalındı. Babası ile çöp attıktan sonra oturduğu apartmanın girişine bisikletini bırakan Yunus Emre Kılıç, daha sonra evde oyun oynamaya başladı. Bisikletinin çalındığını ise eve gelen babasının sorması üzerine fark eden 11 Yaşındaki çocuk ve babası etrafı aramalarına rağmen bisikleti bulamayınca çevrede bulunan güvenlik kameralarını incelemeye başladılar. Kimliği belirsiz üç kişi tarafından bisikletinin çalındığını fark eden Yunus Emre Kılıç ve babası Emin Kılıç daha sonra polisi aradılar. Olay yerine gelen polis ekipleri yaptıkları incelemenin ardından şüphelilerin yakalanması için çalışma başlattı.

Diğer taraftan bisikletin çalınma anı ise güvenlik kameralarına takıldı. Bir bisikletle gelen öncünün ardından gelen 2 kişi bisikleti apartman içerisinden aldıktan sonra apartmanın dışına çıkıyorlar. Ardından bisikleti alan bir kişi çaldığı bisikletle akrobatik hareketler yaparak diğer iki kişi ise bir başka bisikletle gözlerden kayboluyorlar.

Polis, hırsızlık olayı ile ilgili olarak çalışma başlattı.

(Ali Osman Çatana/İHA)

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.