Sokak ortasında vahşet! 2 kişiyi katledip intihar etti

İzmir'de bir adam, eski sevgilisi ve onun kız kardeşini sokak ortasında pompalı tüfekle katledip intihar etti. Dehşet anları, cep telefonu kamerasına anbean yansıdı.

Olay, iki gün önce sabah saatlerinde Alsancak semti 1420 sokakta meydana gelmişti. Güzellik salonu işleten Birgül Bilal (32), sabah iş yerine geldiğinde dükkanın önünde bekleyen ve eski sevgilisi olduğu iddia edilen İrfan Çengel ile karşılaştı. Bilal ve Çengel daha sonra tartışmaya başladı. Elinde bulunan pompalı tüfekle Çengel'i kimse durduramadı.

Çevredeki vatandaşların 'yapma' ikazına aldırış etmeyen Çengel, eski sevgilisi olduğu iddia edilen Birgül Bilal'i öldürdü, Birgül'ün kız kardeşi S. Bilal'i de yaraladı. Şahıs daha sonra da pompalı tüfekle intihar etti.

 DEHŞET ANLARININ GÖRÜNTÜLERİ ORTAYA ÇIKTI

Öte yandan, yaşanan dehşet anlarının cep telefonu görüntüleri ortaya çıktı. Bir vatandaşın kamerasına yansıyan görüntülerde, olay anbean kaydediliyor. Görüntülerde İrfan Çengel'in, vatandaşların ikazına rağmen cinayetini işlediği görülüyor.

CENAZELER TOPRAĞA VERİLDİ

Öte yandan Birgül Bilal'in cenazesi, yakınları tarafından teslim alınarak Basmane ilçesindeki Çorakkapı Camisinde kılınan namazın ardından toprağa verildi. İrfan Çengel'in cenazesinin de yakınları tarafından defnedildiği öğrenildi.

Yaşanılan olay sonrası ağır yaralanan kız kardeş S. Bilal'in ise kaldırıldığı Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde tedavisinin devam ettiği ve hayati tehlikesinin bulunduğu öğrenildi.

YORUM EKLE