Yanına oturup taciz ettiği kadını otobüsten indikten sonra da takip etti

İstanbul'da Taksim'deki işine gitmek üzere otobüse binen bir kadın, yanına oturan bir şahıs tarafından koluna dokunularak taciz edildi.

Yanına oturup taciz ettiği kadını otobüsten indikten sonra da takip etti

Otobüsten indikten sonra hala aynı şahıs tarafından takip edildiğini fark eden kadın, durumu polis ekiplerine bildirdi. Ekiplerce Taksim Meydanı'nda yakalanan adam, gözaltına alındı.

Taksim'de İ.G isimli bir kadın, evinden Taksim'de bulunan işine gitmek için otobüse bindi. O sırada E.K. isimli bir erkek şahıs otobüste yanına oturdu. Şüpheli kişi İ.G.'nin koluna dokunarak tacizde bulunarak kadını rahatsız etti.

OTOBÜSTEN İNDİKTEN SONRA DA TAKİP ETTİ

E.K. Taksim'de otobüsten indikten sonra da talihsiz kadını takip etmeye devam etti. İ.G. daha sonra Taksim Meydanı'nda görev yapan İstanbul Emniyet Müdürlüğü Güven Timleri Şube Müdürlüğü'ne bağlı B Bölge Güven Timleri ekiplerine durumu bildirdi.

TAKSİM MEYDANI'NDA YAKALANDI

Ekipler İ.G'nin şikayeti üzerine Taksim Meydanı'nda adamı yakaladı. Ardından ekipler şüpheli şahsı Güven Timleri Komuta Merkezi'ne götürülerek gözaltına aldı. İfadesi alınan E.K. daha sonra Taksim Polis Merkezi'ne götürüldü.

YORUM EKLE