Usta oyuncu Aydemir Akbaş, konuk olduğu canlı yayında eşi Beyhan Hanıma bir şey olduğu takdirde 20 yaşlarında bir kadınla evlenebileceğini söyledi.

Usta oyuncu Aydemir Akbaş 2. Sayfa programına konuk oldu. Çok konuşulacak açıklamalarda bulunan Akbaş, ‘Allah geçinden versin ama eşim Beyhan olmazsa 20’lik alırım’ dedi.

İşte Aydemir Akbaş’ın açıklamalarından satır başları… 

"Ben yaşlılarla dolaşmadım. Hayatım boyunca da dolaşmam. Hep istiyorum yanımda genç kızlar olsun. Beyhan gibi bir kadınla olduktan sonra başka kadınla olmak hafif kalıyor."

Kurtlar Vadisi'nin 'Deve Tuncayı' hayatını kaybetti Kurtlar Vadisi'nin 'Deve Tuncayı' hayatını kaybetti

Beyhan bana der ki ‘Bir şey yapacaksan, benim klasımda olsun. Aşağısında yaparsan canını okurum. Gururumla oynamayacaksın, kimse bilmeyecek.

Erkek aldatır! Yapmayan erkek mi var? Fırsatını bulacak yapmayacak. Erkeklere güvenmeyin. Biz üç kez evlendik, iki kez boşandık ama ufak sebeplerden.

Allah gecinden versin şu an Beyhan… Hemen bir tane 20’lik alırım. Lazımsa neden almayayım. Nesi yakışmaz? O razıysa… ‘20’ dedim ona takılmayın 30-40 fark etmez… Öyle bir durum benim yaşama arzumu arttıracak.

Genç biriyle evlensem 86 yaşında hayata bağlanırım. Beyhan’ın bundan haberi var tabii… Tek başına 80 yaşında adam ne yapacak, bir hayat arkadaşı seçse kötü mü? 60 yaşında birini ne yapacağım?

Beyhan banyoda düştü kalçasını kırdı. Doktorumuz iki ameliyat yaptı şimdi kardeşiyle yaşıyor. Fizyoterapisti ve bir bakıcısı var. Ben şimdi iki hatunla evde yaşıyorum. Ne yapayım Beyhan aldı. İki hatun dediğim kedi(gülüyor) Benden öyle bir şey umar mısınız…

Şimdi o iki kedi benim hayatım. Ben kedilerin konuştuğuna inanıyorum. Sabah 6’da gelip beni uyandırıyorlar, yemeklerini veriyorum.