Ramazan Subay, uzun süredir hizmet verdiği Büyük Birlik Partisi'nden (BBP) ve Alperen Ocakları'ndan Acıpayam'daki görevlerinden ayrıldığını duyurdu. BBP'de Acıpayam temsilcisi olarak 16 yıl görev yapan Subay, istifa ettiğini açıkladı ve vefasızlıkla ilgili eleştirilerde bulundu. Açıklamasında, sadakat ve yol arkadaşlığının önemine vurgu yaptı ve iş bittiğinde yanında olmayanlara karşı duyduğu hayal kırıklığını dile getirdi.

Subay, "Sadıkların yolu inceldiği yerde düğüm atmaktır. Biz her zaman ikinci seçenek olduk. Birlikte yürüdüğümüz kişilere sadık kaldık. Önemli olan dostluk, güven ve yol arkadaşlığıdır. İşiniz bittiğinde sizi unutanlara karşı bir kin tutmam" dedi.

Ayrıca, liderlik ve güven konularında da düşüncelerini paylaştı:

DEM Partili Başkan tutuklandı DEM Partili Başkan tutuklandı

''Eğer haram yememiş ve yalan söylememişseniz, öbür dünyada korkacak bir şeyiniz yoktur! Unutmayın, burada veren orada alır, burada alan orada verir! Herkes başkan ya da genel başkan olabilir ama herkes lider olamaz! Lider, başkalarının gölgesinde yaşamak yerine, kendi davasını ve etrafındaki insanları ortak bir amaç etrafında birleştiren, onları motive eden, hedefler koyan, olumlu sonuçlar elde eden ve durumunu ileriye taşıyan kişidir. Lider, geleceğe dair hayalleri olan kişidir."

Subay'ın istifası, BBP içinde önemli bir rüzgara yol açtı ve Acıpayam'da partisine uzun yıllar hizmet eden bir ismin ayrılması, partide yeni tartışmaların başlamasına neden oldu. Bu istifa dalgası, partinin geleceği üzerinde soru işaretleri yarattı. Subay'ın istifası, partideki vefasızlık eleştirileri ve liderlik tartışmalarıyla birlikte gündemde kalmaya devam ediyor ve bu gelişmelerin BBP'ye olan etkileri merakla bekleniyor.

Kaynak: Haber merkezi