Üç çocuk annesi İngiliz kadın, Türkiye'de ''Brezilya' popo kaldırma ameliyatı'' geçirdikten birkaç gün sonra hayatını kaybetti .

Ailesi, Manchester'ın Salford kentinde yaşayan 26 yaşındaki Demi Agoglia'nın , ameliyat olduğu İstanbul'dan Manchester'a dönmesine saatler kala , ameliyattan kaynaklanan kalp krizinden hayatını kaybettiğini söyledi.

Yedi aylık bir erkek çocuğu olan Bayan Agoglia, kontrol için İstanbul'daki kliniğe geri döndü ancak ortağı Bradley Jones'un kalp masajı yapması üzerine taksiyle hastaneye giderken kalp krizi geçirdi.

Trump’a suikast girişiminin ardından Rusya’dan ABD’ye iğneleyici "Ukrayna" göndermesi Trump’a suikast girişiminin ardından Rusya’dan ABD’ye iğneleyici "Ukrayna" göndermesi

37 yaşındaki kardeşi Carl, Agoglia'nın ailesi ve partnerinin, onun güvenliğinden endişe duydukları için onu kalça kaldırma ameliyatına girmemesi konusunda ikna etmeye çalıştıklarını söyledi.

İngiliz doktorlara göre, dünya genelinde bu operasyonlardan 3000'de biri ölümle sonuçlanıyor. Vücüdun başka bölgelerinden alınan ve kalçaya enjekte edilen yağların kalp ve beyne giden damaları tıkayabildiği belirtiliyor.

Editör: Habererk Com