Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, iktidarın sığınmacı politikasını eleştirerek, “En önemli mesele, kontrolsüz göç deniyor ama bu bir yeni kavimler göçü. Bu bir demografik istila. Bu istilanın bir sonucu” dedi.

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Eskişehir’de 3’üncü kez düzenlenen kitap fuarına katılarak ‘İstihbarat Teorisi’ ve ‘Demografik İşgal’ isimli kitaplarını imzaladı.

İYİ Parti'den dikkat çeken kira önerisi İYİ Parti'den dikkat çeken kira önerisi

Kongre merkezinde gerçekleştirilen söyleşiye katılan Özdağ, geçtiğimiz günlerde eşini ve kızını bıçaklayan Afganistan uyruklu Abdulkadir Ahmadi’yi engellerken bıçak kullandığı suçlamasıyla 5 yıl hapis cezası alan Tolga Daşkıran’ı hatırlatarak, “Siz Eskişehirlileri tebrik etmek istiyorum, Tolga gibi iki kadının hayatını kurtaran kahraman bir hemşeriniz var. En önemli mesele, kontrolsüz göç deniyor ama bu bir yeni kavimler göçü. Bu bir demografik istila. Bu istilanın bir sonucu. Tolga, eğer sınırlarımızdan mayınlar sökülmeseydi ve ülkemizin sınırları AKP tarafından kontrolsüz bırakılmasaydı, bugün işine veya okuluna giden, hiçbirimizin adını duymadığı bir Eskişehirli genç olarak hayatına devam edecekti.

'TÜRKİYE'YE 13 MİLYON İNSANIN GİRMESİNE İZİN VERDİLER'

Zafer Partisi lideri Özdağ sözlerine şöyle devam etti:

"Sınırları açık bıraktılar, Türkiye’ye 13 milyon insanın girmesine izin verdiler ve bunun sonucunda Gebze’de Ayşegül, üniversite sınavına hazırlanmak için dershaneye giderken, saldırıya uğradı, direnince öldürüldü. Eskişehir’de Tolga, gözünün önünde bir kadının ve bir çocuğun bıçaklanarak öldürülmesine itiraz ettiği için, bunu engellemek istediği için hapse girdi. Bunlar, bu insanların bireysel kaderleri, talihsizlikleri değil, aslında ülkemizin geleceğinde neler olabileceğini anlamamız açısından bize yapılmış güçlü uyarılardır.”

Kaynak: Habererk