İstanbul'un Bağcılar ilçesinde bir camide kaydedilen görüntülerde onlarca Türk çocuğunun Humeyni ve Hamaney portrelerinin altında marşlar okuyup asker selamı verdiği görülüyor.

Bir yandan 'Yeşil Kuşak', diğer yandan İran etki ajanlarının faaliyetleri ile sağından soluna, yedisiden yetmişine irtica tehlikesiyle karşı karşıya bırakılan Türk milleti, kirli odaklar tarafından zehirlenmeye devam ediyor.

İran Devrim Muhafızları Ordusuna bağlılığıyla bilinen TasnimNews tarafından haberleştirilen görüntülerle ortaya çıkan korkunç tablo, İran'ın başkenti Tahran'ı andırıyor. Söz konusu habere göre İran İslam Devriminin lideri Humeyni'nin ölüm yıl dönümü töreni için prova yapan onlarca Türk çocuğunun videoya alındığı adres, İstanbul'un Bağcılar ilçesinde bulunan Zeynel Abidin Camii.

Humeyni ve Hamaney portrelerinin altında askeri nizamla dizilmiş Türk çocuklarının tüyler ürperten görüntülerin de önce 'Selam Fermandeh (Komutan)' ezgisinin provasının yapıldığı, sonrasındaysa çocuklara asker selamı verdirildiği görülüyor.

Laik Türkiye Cumhuriyeti'nin geleceğini çalan kökü dışarıda, zehirli odaklara karşı devlet yetkililerinin nasıl bir tedbir alacağı merak konusu.

Resim

Resim