İbrahim Murat Gündüz: “Vefatının 27.yılında rahmet ve sevgiyle anıyoruz. Mekanın cennet olsun Başbuğum.” İbrahim Murat Gündüz: “Vefatının 27.yılında rahmet ve sevgiyle anıyoruz. Mekanın cennet olsun Başbuğum.”

Çiçekler doğanın en güzel detayları. Rengârenk yapraklarıyla, mis gibi kokularıyla adeta ruhumuza bahar coşkusu yaşatırlar. Dolayısıyla sevdiklerimize hediye almak istediğimiz zaman elimiz ilk çiçek buketlerine gider. Çünkü alacağımız bir buketle sevdiklerimize tarifsiz bir mutluluk yaşatacağımızı biliriz.

Sizin de özel günlerde aklınıza gelen ilk seçenek çiçekler mi? Eğer öyleyse dikkat etmeniz gereken üç şeyden bahsetmek isteriz. Pek çoğunuz belki bunları biliyor, belki de fark etmeden bunlara dikkat ediyor. O halde başlayalım:

  1. Kaliteli Seçim Yapmalısınız

Birçok kişi çiçekleri son dakika sürprizlerinin kurtarıcısı olarak görüyor. Bu sebeple alelacele ilk bulduğu yerden çiçeği alıyor. Ancak hediye adresine ulaştığında büyük bir hayal kırıklığına uğruyor. Çünkü pek çok zaman solmuş yapraklar ya da cansız görünen bir buketle karşılaşabiliyor.

Dolayısıyla sevdiklerinize bir buket ya da saksı çiçeği göndermek istiyorsanız kaliteli bir seçim yapmaya özen göstermelisiniz. Bunun için taptaze ve şık aranjmanların adresi olan Muhiku’ya bakabilirsiniz.

Muhiku’nun çiçek koleksiyonunda sizi kaliteli, taze ve şık seçenekler bekliyor. Özenle ve aşkla hazırlanan bu çiçekler her kutlamanıza renk katacak cinsten. Eğer riske girmeden sevdiklerinizi mutlu etmek istiyorsanız kesinlikle Muhiku’ya bir uğramalısınız.

  1. Sevdiklerinizin Beğenilerini Göz Ardı Etmeyin

Pek çok kişi hediye alırken sevdiklerinin beğenilerinden çok kendi zevkleri doğrultusunda seçim yapabiliyor. Esasında bunu farkında olmadan hemen hemen herkes yapıyor diyebiliriz. Oysaki mutlu etmek istediğiniz kişinin zevklerine göre bir seçim yapmanız çok daha etkili bir sürpriz hazırlamanıza yardımcı olacak.

Örneğin; karşı taraf papatya seviyorsa kendiniz gül buketi beğendiğiniz için gül almamalısınız. Önceliğiniz onun beğendiği çiçeklerden yana seçim yapmak olmalı.

Muhiku’nun çiçekleri arasında pek çok türden seçenek yer alıyor. Bu çiçeklerle hazırlanan aranjmanlar ise oldukça renkli. En güzel renklerin bir cümbüş yarattığı bu koleksiyonda sevdiklerinizin kalbini çalacak o çiçeği bulacaksınız.

  1. Aynı Gün Teslimata Öncelik Vermelisiniz

Çiçekler diğer hediyelerden farklı olarak oldukça hızlı teslim edilmesi gereken seçenekler. Çünkü bekletmeye gelmezler ve hemen boyunlarını bükebilirler. Dolayısıyla sevdiklerinize çiçek göndermek istiyorsanız aynı gün teslimat seçeneği olan yerlere öncelik vermelisiniz.

Muhiku’da aynı gün teslimat seçeneği yer alıyor. Hatta çiçekler yalnızca bu teslimat hizmetiyle adrese ulaştırılıyor. Sevdikleriniz için sabah sipariş verdiğiniz bir buket aynı gün içinde onların kapılarını çalıyor.

Eğer siz de sevdiklerinize capcanlı buketler göndermek istiyorsanız hemen Muhiku’yu ziyaret edebilirsiniz. Muhiku’nun eşsiz çiçekleriyle onlara tarifsiz bir mutluluk yaşatabilirsiniz.

Muhiku’yla Her Bir Hediye Sıra Dışı Bir Deneyim!

Sevdiklerinize verdiğiniz bir hediyenin hikayeye dönüşmesini ister misiniz? Muhiku ile sevdikleriniz için alacağınız hediyeyle onlara yeni bir deneyim yaşatabilir ve onların hayatlarında yeni bir hikaye yazmalarına aracı olabilirsiniz.

Muhiku konsept hediye kutularıyla öne çıkan bir firma. Hazırladığı her bir kutuda bambaşka deneyimler yer alıyor. Günlük hayatın akışına lezzet katacak yöresel tatlar, sevdiklerinize yepyeni hobilerin kapılarını aralayacak deneyimler bu kutularda sizi bekliyor.

Muhiku’nun deneyim hediyeleri arasında;

  • Sevdiklerinizin bir kahve eşliğinde yapabilecekleri minik hobi kitleri,

  • Yorgun geçen bir haftanın ardından hem mental hem de fiziksel anlamda rahatlayabilecekleri masaj deneyimleri,

  • Sanatsal yönlerini keşfedebilecekleri resim, heykel ve seramik workshopları,

  • Mutfaktaki hünerlerini keşfedebilecekleri yemek workshopları,

  • Adrenalin dolu bir deneyim yaşayabilecekleri paraşütle atlama deneyimi,

  • Şehrin gürültüsünden kaçabilecekleri tatiller gibi daha pek çok deneyim yer alıyor.

Uzun lafın kısası Muhiku ile sevdiklerinize yalnızca hediye vermekle kalmayacaksınız. Aynı zamanda onlara bambaşka deneyimler de yaşatacaksınız.

Hikayesi olan hediyeler almak ya da hediyenizle sevdiklerinizin hayatına dokunmak için hemen siz de Muhiku’yu keşfedin!

Siteye buradan ulaşabilirsiniz: https://muhiku.com/

Editör: İsmail Türk