Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü’nün kızının düğününe pandemiye rağmen çok sayıda kişi katılmıştı.

Cübbeli Ahmet Hoca, korona virüs kısıtlamalarının yok sayıldığı kalabalık düğüne ilişkin yaptığı açıklamada, “Düğünü erkek tarafı yapıyor, ben yapmıyorum" ifadelerine yer verdi. 

Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü’nün kızının düğününe pandemiye rağmen çok sayıda kişi katılmıştı. Cübbeli Ahmet Hoca, korona virüs kısıtlamalarının yok sayıldığı kalabalık düğüne ilişkin yaptığı açıklamada, “Düğünü erkek tarafı yapıyor, ben yapmıyorum" ifadelerine yer verdi. 

Haber Global’de Candaş Tolga Işık’ın programına katılan Ahmet Mahmut Ünlü kızının düğünündeki kalabalığa yönelik getirilen eleştirilere yanıt verdi. “Düğünü erkek tarafı yapıyor, ben yapmıyorum.” diyen Cübbeli, “Düğünde erkek tarafı ısrarcı oldu. Ben yapmayın desem yanlış anlaşılırdı” ifadelerini kullandı.

"BEN İKİ MASKE TAKTIM, BİR KÖŞEYE OTURDUM"

Cübbeli Ahmet, konuya ilişkin şunları söyledi: ”İzinler alınmış. Ben iki maske taktım bir köşeye oturdum. Kızının düğününe gitmemek olur mu? Kadınlara haremlik selamlık yapılmış. Oradaki kadınlar çarşaflı kadınlar bunları gazeteye verdiler.

Erkek tarafının bize verdiği bilgi salon 3 bin kişilik ve şu kadar kişiye yer veriliyor. Yemek işi de olmadı. İzinler var dendi bu salonun sorumluluğunda. Ben mecbur gideceğim kızımın düğününe.”