Çok eşli ilişkilerin savunucusu olarak kabul edilen sosyal medya fenomeni Arthur O Urso, yaşam tarzının viral hale gelmesinden sonra tepkilerin odağına yerleştiğini söyledi. Dünya basınında gneiş yankı uyandıran Urso’nun ilk eşi Luana gelen tepkilerin sonrasında ilk kez konuştu.

Brezilya’da çok eşliliğin yasadışı olmasına rağmen Urso, 2021 yılının Kasım ayında bir Katolik kilisesinde dokuz kadınla aynı anda evlenmişti. Sık sık muhafazakar kesimin tepkisini çeken Urso’un ilk eşi Luana’nın açıklamaları gündem oldu.

“BİR PARTİDE TANIŞTIK”

Dünya bu bebeği konuşuyor Dünya bu bebeği konuşuyor

Urso’nun yedi yıllık ilk eşi Luana yerel basına yaptığı açıklamada kocasının çok eşli ilişkideki diğer partnerleriyle tanıştığında yanında olduğunu ifade etti. Luana, “Açık ilişkiyi yaşamayı merak ediyorduk. Çok farklı olduğunu düşündüm ve hemen kabul ettim. Müstakbel eşlerimiz bir partide tanıştık” dedi.

KEYİF ALMAYA BAŞLADIM

Çok eşli ilişkinin en başlarında kendisi için zor olduğunu dile getiren Luana, “Evet önceleri zorlandım. Fakat daha sonra bu duruma alıştım ve ben de keyif almaya başladım. Açıkçası böyle bir ilişkinin nasıl olacağını merak ediyordum. Şu anda yaşadığım hayattan memnunum" dedi.