Biden gazeteciye ana avrat küfür etti!

Enflasyon sorusu Biden’ı kızdırdı, mikrofon açık kalınca küfür duyuldu.

Biden gazeteciye ana avrat küfür etti!

ABD Başkanı Biden, artan enflasyonun ABD'de yapılacak ara seçimlere etkisini soran bir gazeteciye yanıt verdikten sonra mikrofonun açık olduğunu fark etmeden, "Ne ahmak bir o... b... çocuğu" dedi.

ABD Başkanı Joe Biden düzenlediği basın toplantısında mikrofonun azizliğine uğradı…

Beyaz Saray’da basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Biden, Fox News muhabiri Peter Doocy’nin sorusu sonrasında dalga geçer gibi küfretti.

Doocy’nin “Artan enflasyon ara seçimleri etkiler mi” sorusu üzerine kısa bir yanıt verdi. Biden, odadan ayrılmakta olan gazetecilere, “Bu harika bir fırsat” dedikten sonra mikrofonun kapalı olduğunu sanarak, “Ne kadar ahmak bir o… b… çocuğu” dedi.

Olay kısa sürede ABD ve dünya medyasında geniş yer buldu. Beyaz Saray konuyla ilgili bir açıklama yapmazken Doocy, olaydan bir saat sonra Biden’ın Doocy’i cep telefonundan arayarak özür dilediğini söyledi. Biden’ın gazeteciye, “Bu kişisel bir şey değil” dediği öğrenildi.

Biden, başkanlık yemini ederken, “Eğer benimle çalışıyorsanız ve birlikte çalıştığınız arkadaşınıza saygısızlık yaparsanız ya da küçük görürseniz sizi kovarım, ama, fakat dinlemem. Herkes saygısı hak ediyor” demişti.

Güncelleme Tarihi: 25 Ocak 2022, 17:28
YORUM EKLE
YORUMLAR
selçuk tepeli olayı gibi
selçuk tepeli olayı gibi - 4 ay Önce

bu fox halka amerikada gerçekleri gösteriyor anlaşılan.halkı soyuyorlar deyince çılgına dönüyorlar.