3200 lira İBB bursu ne zaman yatacak?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) tarafından üniversite öğrencilerine verilecek olan 3200 lira eğitim bursunun ne zaman yatacağı merak konusu oldu.

banner311
3200 lira İBB bursu ne zaman yatacak?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi sözcüsü Murat Ongun tarafından daha önce yapılan açıklamada İBB burs yardımının ne zaman yatacağı ifade edilmişti. Şimdi öğrenciler İBB bursu ne zaman yatacak sorusunu birbirlerine sormaya başladılar.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi sözcüsü Murat Ongun, İBB bursu konusunda son ifadelerini geçtiğimiz günlerde kullandı. 3200 lira değerindeki eğitim yardımının ne zaman yapılacağı da kesinlik kazanmış oldu.

Murat Ongun sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamasında, üniversite öğrencilerine verdiklerini sözleri yerine getirerek İBB tarafından kendilerine sağlanacak olan 3200 lira değerindeki burs yardımının 31 Mart Salı gününde hesaplarda olacağını ifade etti.

Şu ana kadar bu eğitim bursu için toplamda 108 bin 528 öğrenci başvuru yaptığı ve yapılan değerlendirmelerde kriterler doğrultusunda düzenlemeler yapıldığı belirtildi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.