Polislerden okulla tanışan öğrencilere hediye

İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü Polisleri, 2018-2019 eğitim-öğretim dönemine başlayan öğrencilere ‘Çalışkan Polisler’ projesi hakkında bilgilendirme yaparak; dergi, kalem ve silgi hediye etti.

banner311
Polislerden okulla tanışan öğrencilere hediye

İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri, 2018-2019 eğitim ve öğretim döneminde Eyüp ilçesinde eğitime başlayan öğrencileri okul girişinde karşıladı. Öğrencilerle ‘Çalışkan Polisler’ projesi hakkında bilgi veren polisler, çocuklara karşılaştıkları olumsuz bir durum karşısında polise başvurmalarını, yabancı kişilerin her sözüne güvenilmemesi gerektiğini söyledi. Çocuklara 155 polis imdat hakkında da bilgiler aktaran polisler daha sonra çocuklara dergi, kalem ve silgi hediye etti.

“TANIMADIĞIMIZ BİRİNDEN BİR ŞEY ALMAMAMIZ GEREKTİĞİNİ ÖĞRENDİK”

Polislerin kendisine dergi, kalem ve silgi hediye ettiğini söyleyen Azra Naz Sadak, “Tanımadığımız birinden bir şey almamamız gerektiğini öğrendik. Mesela okul çıkışı biri bize beni annen gönderdi, bugün seni ban alacağım dedi. Hayır diyeceğim. Daha da ısrar edip kaçırmaya kalkarsa çığlık atacağım. Annemleri çağıracağım” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 10 Eylül 2018, 10:51

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.